Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
bonsai_starter: http://www.svetbil jaka.com/Forums/vi ewtopic/t=21620.ht ml
15-Aug-2019 11:14:57
bonsai_starter: ko se razume u cetinare, pomoc
15-Aug-2019 11:14:48
hoppla: poz svima
09-Aug-2019 22:35:33
enadajana: Smile
09-Aug-2019 21:24:24
Monk: Juuubi Monk Smile
09-Aug-2019 21:23:14
enadajana: Monk pozz Smile
09-Aug-2019 21:19:43
enadajana: pozdrav drugari
09-Aug-2019 20:40:35
Marcus: Skakucu
09-Aug-2019 16:51:58
Shout History
Only Registered Users can Shout
Create/Login
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info

Dobrodošli Anonimni

Nadimak
Sigurnosni kodSigurnosni kod
Upiši sigurnosni kod

Članovi:
Najnoviji: Biljkozderka
Novih danas: 0
Novih juče: 6
Ukupno: 83178

Ljudi Online:
Članovi: 1
Posetioci: 70
Bots: 3
Uprava: 0

Članovi online:

 01:  malizelenipatuljak


Za sve ljubitelje biljaka Facebook
Prodaja › Seme povrća › Cucumis ficifolius / 10 semenki
 
Za sve članove Udruženja Sveta Biljaka važi 10% popusta na sve artikle u Prodavnici.
 

Ukoliko želite da prodajete preko našeg sajta morate se registrovati...


Cucumis ficifolius / 10 semenki

Kategorija: Seme povrća

Količina:
Dodaj u korpu Količina na lageru: 4 Prikaži moju korpu
  • Cena: 150 DIN
  • Cena za članove Udruženja: 135 DIN
  • Niste član Udruženja. Učlanite se u Udruženje Svet Biljaka
  • Kupi na brzinu
  • Količina na lageru: 4
  • Zemlje isporuke: Srbija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Makedonija, Slovenija
  • Opis: Family: Cucurbitaceae (koo-ker-bih-TAY-see-ee) (Info)
    Genus: Cucumis (KOO-koo-mis) (Info)
    Species: ficifolius (fik-ee-FOH-lee-us) (Info)
    Synonym: Cucumis figarei var. microphyllus
    Synonym: Cucumis figarei var. cyrtopodus
    Synonym: Cucumis abyssinicus
    Synonym: Bryonia obtusa

    Retka vrsta. Nije bas pravi krastavac ali ima slicnosti-po meni ukusniji i sladji. Koristi se kao klasican krastavac u svežum stanju ili obradjen tkdj se u ishrani koristi stabljika, list i koren. Plod ostaje svež do 6 meseci. Može se čuvati u saksiji i kao višegodišnja biljka jer formira kaudex pa može biti i sobna biljka.

    Razmnožavanje : Semenom

    Pre-tretman : Ne

    Setva : S proleća ili tokom leta direktno u basti na dubini oko 2-5 cm.Ili naklijavanjem u maramici,čim isklija prebacuje se u bašti.

    Klijanje: Temperatura iznad 18 C , isklija za 3-15 dana

    Lokacija : Zahteva svetlost i umerenu vlažnost.

    Nega : Biljka ima plitak koren s time je neophodno redovno navodnjavanje.

    Zona otpornosti : -

    Semena u paketu : 10
  • Napomena o isporuci: POŠILJKU ŠALJEM: 1. PREPORUČENO SA PRAĆENJEM: ( PTT 100 DIN.UPLATA UNAPRED NA RAČUN ) 2. VREDNOSNIM PISMOM ( PTT 140 DIN. PLAĆANJE PRILIKOM PREUZIMANJA ) 3. POSTEXPRESS BRZA POŠTA ( PLAĆANJE PRILIKOM PREUZIMANJA, PTT 200-230 DIN ) 4. VAN TERITORIJE SRBIJE POŠTARINA JE 300 DIN. / 2,5 EUR - UPLAĆUJE SE UNAPRED * VIŠE KUPLJENIH ARTIKALA ŠALJEM U 1 POŠILJCI I O 1 TROŠKU * PRILIKOM PORUČIVANJA U OPCIJI "KOMENTAR" UPIŠITE NAČIN SLANJA * KOMUNIKACIJU OBAVLJAM ISKLJUČIVO PREKO MAIL-A !!! Seme je u originalnom pakovanju gde piše, ostalo je prepakovano u zip kesicama !
  • Lokacija prodavca: - Srbija
 

Ostali artikli ovog prodavca

Ocene prodavca: 2123 0
Komentari kupaca
Napomena: U Prodavnici Sveta Biljaka prodaje veliki broj različitih Prodavaca. Uštedite na isporuci kupovinom od istog Prodavca! Proizvodi koji se blagovremeno naruče od istog Prodavca stižu u jednoj pošiljci. Ispod porudžbenice nalaze se ostali artikli ovog prodavca.