Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
Aloidendron: Kupujem mesozderke
14-Jun-2019 13:47:51
apostoll76: Dobar dan svima! Interesuje me,da li ima neko zelju da se menjamo? Ja nudim sadnicu ruzmarina za sadnicu lavande Smile
10-Jun-2019 13:23:49
Taddy: IMa li neko ko zeli a proda mlado stablo kafe koje je tek krenulo da cveta ?
26-May-2019 22:25:33
cvekarka: Cmok Cmok Cmok
25-May-2019 06:08:48
znakpitanja: Cmok Cmok Cmok Cmok ZA drage ljude sa SB
21-May-2019 05:15:52
Mata55: dobar dan,dali moze neko da mi pomogne,ne znam da li sam narucio semena,kako da proverim?
20-May-2019 13:36:07
jrhaim: Dobro vece, ima li neko seme cayenne i tabaco chilli paprike, a da je u Beogradu? Hvala unapred na odgovoru
18-May-2019 21:14:47
Taddy: Ludi ima li nekoga ovde ?
18-May-2019 00:04:44
cvetic3: zdravo,koja je cene isporuke?
14-May-2019 16:41:27
AleksaIsi: dobar dan svima .yanima me da li neko ima LIZMAHU I MULENBEKIU molim Vas u koliko imate posaljite mi poruku
07-May-2019 10:12:56
Shout History
Only Registered Users can Shout
Create/Login
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info

Dobrodošli Anonimni

Nadimak

Članovi:
Najnoviji: merkelova
Novih danas: 6
Novih juče: 1
Ukupno: 82936

Ljudi Online:
Članovi: 1
Posetioci: 60
Bots: 3
Uprava: 0

Članovi online:

 01:  Maša1


Za sve ljubitelje biljaka Facebook
Prodaja › Sadnice - voće › Kavijar Limun / Limeta - sadnica
 
Za sve članove Udruženja Sveta Biljaka važi 10% popusta na sve artikle u Prodavnici.
 

Ukoliko želite da prodajete preko našeg sajta morate se registrovati...


Kavijar Limun / Limeta - sadnica

Kategorija: Sadnice - voće

Količina:
Dodaj u korpu Količina na lageru: 1 Prikaži moju korpu
  • Cena: 15000 DIN
  • Cena za članove Udruženja: 13500 DIN
  • Niste član Udruženja. Učlanite se u Udruženje Svet Biljaka
  • Kupi na brzinu
  • Količina na lageru: 1
  • Zemlje isporuke: Srbija
  • Opis: Family: Rutaceae
    Genus: Citrus
    Species: australasica
    Synonym: Microcitrus australasica

    Retka i preskupa vrsta, još uvek nepoznata.
    Uzgaja se kao običan citrus. Treba je redovno orezivati i održavati kompaktnost jer dosta radja. Da bi biljka više radjala neophopdno je da ne prelazi 1m u visini. Radja tokom cele godine. Ova vrsta ima braon-bordo koru i pink meso.

    Kupujete 1 odraslu, kalemljenu sadnicu ( 7god ) sa slike br. 2. Plodonosila je pre mesec dana i tokom septemra ponovo kreće sa cvetanjem.
  • Napomena o isporuci: Sadnicu šaljem isključivo nakon uplate ili bar avansa jer ne želim da rizikujem da ne preuzmete paket !!! Hvala na razumevanju.
  • Lokacija prodavca: - Srbija
 

Ostali artikli ovog prodavca

Ocene prodavca: 2118 0
Komentari kupaca
Napomena: U Prodavnici Sveta Biljaka prodaje veliki broj različitih Prodavaca. Uštedite na isporuci kupovinom od istog Prodavca! Proizvodi koji se blagovremeno naruče od istog Prodavca stižu u jednoj pošiljci. Ispod porudžbenice nalaze se ostali artikli ovog prodavca.