Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0
19-Jun-2026 22:44:27
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu.
04-Jun-2026 11:50:00
perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D
26-May-2026 23:11:49
Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din
14-May-2026 12:48:43
Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina!
12-May-2026 12:19:43
djokica54: gde ste ljudi moji? Bye Bye
30-Apr-2026 04:03:53
Vlada_bgd: paprat
11-Apr-2026 16:49:11
ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama!
08-Apr-2026 12:21:40
hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS..
22-Mar-2026 23:49:36
srdjanmargulan: Gde kupiti jasenolisni javor
14-Mar-2026 22:16:48
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info
Za sve ljubitelje biljaka Facebook

Forums › Traži

Nađeno 4 pogodaka

Autor Poruka
  Tema: Lešnik - Corylus avellana 2005 - 2009 god.
Ne$a

Odgovori: 1669
Pregleda: 415957

PošaljiForum: Voće   Poslato: Uto Jun 23, 2009 8:36 am   Naslov: Re: Leshnik (Corylus avellana)
Pesak dabome Imenjace moj, tu je kod mene u okolini sve na pesku. Sistem nemam ali imam cesme na svakih 30m pa ih zalivam crevom, malo to potraje al tako i obidjem svako drvo posebno. Sto se tice rupa ...
  Tema: Lešnik - Corylus avellana 2005 - 2009 god.
Ne$a

Odgovori: 1669
Pregleda: 415957

PošaljiForum: Voće   Poslato: Pon Jun 22, 2009 8:08 am   Naslov: Re: Leshnik (Corylus avellana)
Evo cele biljke, ova mi je najsarenija. Od 100 komada sedam je sareno ali nisu na jednom mestu vec rastrkane svuda po jedna.
  Tema: Lešnik - Corylus avellana 2005 - 2009 god.
Ne$a

Odgovori: 1669
Pregleda: 415957

PošaljiForum: Voće   Poslato: Ned Jun 21, 2009 5:22 pm   Naslov: Re: Leshnik (Corylus avellana)
Znaci cupaj Neso i ne zali za njima! Mislio sam da se moze izleciti necim, ali sta je tu je, ne docekase prvi plod. Hvala lepo Tubravich!
  Tema: Lešnik - Corylus avellana 2005 - 2009 god.
Ne$a

Odgovori: 1669
Pregleda: 415957

PošaljiForum: Voće   Poslato: Ned Jun 21, 2009 9:41 am   Naslov: Re: Leshnik (Corylus avellana)
Pozdrav ljudi! Nadam se da ce ova poruka osvanuti na pravom mestu, posto sam prvo pismo lose poslao i greskom otvorio novu temu. Kao i svaki novi clan naravno krecem sa pitanjima Smile ! Pocetkom 2008 s ...
 
Strana 1 od 1
Skoči na: