Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0
19-Jun-2026 22:44:27
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu.
04-Jun-2026 11:50:00
perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D
26-May-2026 23:11:49
Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din
14-May-2026 12:48:43
Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina!
12-May-2026 12:19:43
djokica54: gde ste ljudi moji? Bye Bye
30-Apr-2026 04:03:53
Vlada_bgd: paprat
11-Apr-2026 16:49:11
ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama!
08-Apr-2026 12:21:40
hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS..
22-Mar-2026 23:49:36
srdjanmargulan: Gde kupiti jasenolisni javor
14-Mar-2026 22:16:48
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info
Za sve ljubitelje biljaka Facebook

Forums › Traži

Nađeno 3 pogodaka

Autor Poruka
  Tema: tuje u žardinjerama
mitce

Odgovori: 36
Pregleda: 61725

PošaljiForum: Četinari   Poslato: Sub Sep 01, 2007 4:03 pm   Naslov: gajenje tuje smaragd
ima li neki strucnjak za tuje da mi objasni kako se gaji tuja 'smaragd',nabavila sam 2 tuje velicine po 1m za zardinjere koje se nalaze na zastakljenim terasama,pa me zanima sta treba da radim;koliko ...
  Tema: Cikasi (Cycadaceae, Zamiaceae...)
mitce

Odgovori: 937
Pregleda: 585141

PošaljiForum: Egzotične vrste   Poslato: Uto Mar 27, 2007 8:35 am   Naslov: problem sa cikasom
imam cikas na zastakljenoj terasi gdje je temperatura niza nego u prostoriji.ranije je stajao u kancelariji i listovi su poceli da se suse na vrhovima i da jedan dio njih blijedi.sa jedne strane su li ...
  Tema: Sredstva za sjaj lisca - OPREZ
mitce

Odgovori: 89
Pregleda: 80906

PošaljiForum: Sobne biljke - Razno   Poslato: Sre Jan 24, 2007 5:03 pm   Naslov: sjaj za biljke
moze li mi neko reci kako se koristi sjaj za biljke,da li se smije koristiti za palme(imam arecu,nolinu i kenciju)i koliko cesto se moze koristiti?Ima li neko iskustva sa tim? Hvala unaprijed!
 
Strana 1 od 1
Skoči na: