Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0
19-Jun-2026 22:44:27
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu.
04-Jun-2026 11:50:00
perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D
26-May-2026 23:11:49
Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din
14-May-2026 12:48:43
Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina!
12-May-2026 12:19:43
djokica54: gde ste ljudi moji? Bye Bye
30-Apr-2026 04:03:53
Vlada_bgd: paprat
11-Apr-2026 16:49:11
ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama!
08-Apr-2026 12:21:40
hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS..
22-Mar-2026 23:49:36
srdjanmargulan: Gde kupiti jasenolisni javor
14-Mar-2026 22:16:48
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info
Za sve ljubitelje biljaka Facebook

Forums › Traži

Nađeno 4 pogodaka

Autor Poruka
  Tema: KAKO SE POČETI BAVITI BONSAIMA ?
psyborg

Odgovori: 14
Pregleda: 12484

PošaljiForum: Ostalo o bonsaiju   Poslato: Ned Dec 17, 2006 6:27 pm   Naslov: Re: KAKO SE POČETI BAVITI BONSAIMA ?
Mene interesuje kako se ova grancica oblikuje da bude vrh??

Zicom ili nekim drugim materijalom? Embarassed
  Tema: Gde tražiti bonsai materijal u prirodi!
psyborg

Odgovori: 49
Pregleda: 41732

PošaljiForum: Ostalo o bonsaiju   Poslato: Ned Dec 17, 2006 12:46 pm   Naslov: Re: Gde tražiti bonsai materijal u prirodi!
Prije par dana sam bio u hercegovini i cini mi se da je predeo odlican za trazenje bonsai-a.... Smile
  Tema: Kako ste se počeli baviti bonsaima i kada?
psyborg

Odgovori: 28
Pregleda: 16603

PošaljiForum: Oblikovanje bonsaija   Poslato: Ned Dec 17, 2006 11:31 am   Naslov: Re: Kako ste se počeli baviti bonsaima i kada?
[quote:ce9c62a0ec="boki_bl"][quote:ce9c62a0ec="psyborg"]Upravo se nalazim na sehitlucima gdje je i kolega iz Banjaluke boki_bl vadio bonsaije... :D[/quote:ce9c62a0ec]

DA ali ima i mnogo boljih mije ...
  Tema: Kako ste se počeli baviti bonsaima i kada?
psyborg

Odgovori: 28
Pregleda: 16603

PošaljiForum: Oblikovanje bonsaija   Poslato: Ned Nov 26, 2006 1:42 pm   Naslov: Re: Kako ste se počeli baviti bonsaima i kada?
[quote:2fa499e6b4="pasia"]Prije skoro 20 godina, kad sam gledala Karate kid-a, jedino šta mi je bilo zanimljivo u tom filmu bio je bonsai!
[/quote:2fa499e6b4]

I meni....

Zainteresovan sam vetj ...
 
Strana 1 od 1
Skoči na: