Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0
19-Jun-2026 22:44:27
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu.
04-Jun-2026 11:50:00
perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D
26-May-2026 23:11:49
Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din
14-May-2026 12:48:43
Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina!
12-May-2026 12:19:43
djokica54: gde ste ljudi moji? Bye Bye
30-Apr-2026 04:03:53
Vlada_bgd: paprat
11-Apr-2026 16:49:11
ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama!
08-Apr-2026 12:21:40
hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS..
22-Mar-2026 23:49:36
srdjanmargulan: Gde kupiti jasenolisni javor
14-Mar-2026 22:16:48
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info
Za sve ljubitelje biljaka Facebook

Forums › Traži

Nađeno 112 pogodaka

Autor Poruka
  Tema: Tricyrtis
zicko

Odgovori: 66
Pregleda: 28393

PošaljiForum: Perene   Poslato: Ned Okt 25, 2015 8:49 pm   Naslov: Re: Tricyrtis
Dobijen prošle jeseni od A.Tepić izbacio prve cvetiće. Cvetanje Hvala Aleksandra Cmok
  Tema: Park Manjež - Izložba cveća
zicko

Odgovori: 41
Pregleda: 30671

PošaljiForum: Izložbe i okupljanja   Poslato: Pon Sep 14, 2015 11:12 am   Naslov: Re: Park Manjež - Izložba cveća
Bugenvilija ima u raznim bojama i veličinama, a pošto ih nemam gde zimi - nisam pitala za cenu.
Ima dosta začinskog bilja, kaktusa, hortensia, ukrasnih trava,...
Kupila "Čokoladni" Syngonium - 2 ...
  Tema: Park Manjež - Izložba cveća
zicko

Odgovori: 41
Pregleda: 30671

PošaljiForum: Izložbe i okupljanja   Poslato: Sre Sep 09, 2015 6:33 am   Naslov: Re: Park Manjež - Izložba cveća
Na sajtu Statue stoji da je izložba kod Manježa od 10. do 18.09.2015
  Tema: Difenbahija - Dieffenbachia
zicko

Odgovori: 1362
Pregleda: 855538

PošaljiForum: Sobne biljke   Poslato: Uto Mar 10, 2015 7:59 am   Naslov: Re: Dieffenbachia - Difenbahija
Hajde, posle skoro godinu dana, ponovo da pitam: IMA LI NEKO DIEFENBACHI-u REFLECTOR (pelcer, biljčicu za prodaju,...). Ne nađoh je ni u jednom rasadniku, cvećari, izložbi cveća,..., a izgleda ov ...
  Tema: Park Manjež - Izložba cveća
zicko

Odgovori: 41
Pregleda: 30671

PošaljiForum: Izložbe i okupljanja   Poslato: Sub Okt 25, 2014 6:59 am   Naslov: Re: Park Manjež - Izložba cveća
Kad sam bila na Sajmu, rekoše mi da na Trgu Nikole Pašića verovatno neće biti jer im naplaćuju 3.000 po m2, ali da će kod Manježa najverovatnije biti još jedna krajem oktobra ili početkom nov ...
  Tema: Tricyrtis
zicko

Odgovori: 66
Pregleda: 28393

PošaljiForum: Perene   Poslato: Pet Okt 24, 2014 6:48 am   Naslov: Re: Tricyrtis
Javljam se za jednu ako neko ima viška. Pretprošle godime sam kupila kesicu semena i u proleće posejala ali ništa nije niklo.
  Tema: Rudbeckia
zicko

Odgovori: 204
Pregleda: 100135

PošaljiForum: Perene   Poslato: Čet Jul 31, 2014 12:23 pm   Naslov: Re: Rudbeckia
Mnogo lepa boja!!!
  Tema: Biljke za hladovinu,severnu stranu
zicko

Odgovori: 144
Pregleda: 103172

PošaljiForum: Uređenje vrtova i balkona   Poslato: Pet Jun 06, 2014 11:02 am   Naslov: Re: Biljke za hladovinu
Đurđevak
  Tema: Prepoznavanje molim
zicko

Odgovori: 350
Pregleda: 122823

PošaljiForum: Prepoznavanje biljaka za baštu   Poslato: Ned Feb 16, 2014 11:05 am   Naslov: Re: Prepoznavanje molim
A može da bude i rudbekia, ako je list na dodir grub
  Tema: Treba mi mali savet :)
zicko

Odgovori: 137
Pregleda: 60988

PošaljiForum: Uređenje vrtova i balkona   Poslato: Sre Nov 13, 2013 8:21 am   Naslov: Re: potrbna pomoc
Šimšir sporo raste
  Tema: Chrysanthemum -Hrizanteme, jesenje lepotice
zicko

Odgovori: 754
Pregleda: 533886

PošaljiForum: Perene   Poslato: Pon Nov 11, 2013 11:26 am   Naslov: Re: Hrizanteme, jesenje lepotice - Chrysanthemum
Baš su interesantne one na slikama 5841 i 5845 - neobične !!!
  Tema: Chrysanthemum -Hrizanteme, jesenje lepotice
zicko

Odgovori: 754
Pregleda: 533886

PošaljiForum: Perene   Poslato: Uto Nov 05, 2013 10:52 am   Naslov: Re: Hrizanteme, jesenje lepotice - Chrysanthemum
Bojana88, u drugom postu od 04.11.2013. na osmoj slici (tri saksije sa sitnim žutim cvetićima) je Ajania Pacifica

Prelepa je boja Spider Chrysanthemum-a sa druge slike sa prvog posta!!!
  Tema: Difenbahija - Dieffenbachia
zicko

Odgovori: 1362
Pregleda: 855538

PošaljiForum: Sobne biljke   Poslato: Sre Okt 30, 2013 2:24 pm   Naslov: Re: Dieffenbachia - Difenbahija
Da li je na slikama 2642 i 2749 ista vrsta difenbahije?
  Tema: Pomoć oko izbora puzavice
zicko

Odgovori: 38
Pregleda: 25830

PošaljiForum: Puzavice   Poslato: Uto Okt 29, 2013 10:04 am   Naslov: Re: Puzavica mesto ograde
Falopia brzo raste, a još i cveta
  Tema: Šeflera - Schefflera arboricola
zicko

Odgovori: 1905
Pregleda: 1358265

PošaljiForum: Sobne biljke   Poslato: Pet Okt 25, 2013 9:43 am   Naslov: Re: Šeflera - Schefflera arboricola
Ja sam je uvek ožiljavala u vodi i nikad nije bilo problema. Ožili se za recimo mesec dana. Sad će možda da potraje malo duže zbog vremena. Samo malo strpljenja i biće OK.
 
Strana 1 od 8 Idi na stranu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Skoči na: