Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0
19-Jun-2026 22:44:27
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu.
04-Jun-2026 11:50:00
perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D
26-May-2026 23:11:49
Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din
14-May-2026 12:48:43
Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina!
12-May-2026 12:19:43
djokica54: gde ste ljudi moji? Bye Bye
30-Apr-2026 04:03:53
Vlada_bgd: paprat
11-Apr-2026 16:49:11
ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama!
08-Apr-2026 12:21:40
hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS..
22-Mar-2026 23:49:36
srdjanmargulan: Gde kupiti jasenolisni javor
14-Mar-2026 22:16:48
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info
Za sve ljubitelje biljaka Facebook

Forums › Traži

Nađeno 11 pogodaka

Autor Poruka
  Tema: kuchlarova basta
zombie

Odgovori: 431
Pregleda: 183759

PošaljiForum: Naši vrtovi   Poslato: Čet Jul 23, 2009 5:03 pm   Naslov: Re: kuchlarova basta
Samo da padne kisa, da fino zalije putem prirode preko oblaka, recimo..., ove trave i izrasline iz zemlje, da dobije na svjezini. A vala i mi da moz'mo disat plucima... Skrge odose. Very Happy
  Tema: kuchlarova basta
zombie

Odgovori: 431
Pregleda: 183759

PošaljiForum: Naši vrtovi   Poslato: Sub Jun 06, 2009 9:57 pm   Naslov: Re: kuchlarova basta
Ne mogu da vjerujem... Smile
  Tema: kuchlarova basta
zombie

Odgovori: 431
Pregleda: 183759

PošaljiForum: Naši vrtovi   Poslato: Sub Jun 06, 2009 1:46 am   Naslov: Re: kuchlarova basta
Fino je sve ovo. Sarenilo. Klod Mone bi dao sad sve svoje slike Edinu da dodje u njegov vrt i slika... Samo slijep slikar ne bi dao.
Samo!
Fale lopte od djece sto igraju nogometa sa fudbalom... I ci ...
  Tema: Paradajz
zombie

Odgovori: 2193
Pregleda: 1609859

PošaljiForum: Ratarske i povrtarske kulture   Poslato: Ned Apr 26, 2009 5:20 pm   Naslov: Re: Paradajz
Edine!
Opao ti je nivo znanja u biljkarstvu.
Nevjerovatno...
Sad
Zaporka je sifra na hrvacki lenguahe...!
To znam i ja!
I ja nas'o doc' ovdje na ovi forum da nes' naucim a ucim takoreci oca kak ...
  Tema: Tu negdje oko nas
zombie

Odgovori: 81
Pregleda: 28000

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Ned Apr 12, 2009 9:24 pm   Naslov: Re: Tu negdje oko nas
[quote="aeska"]Juce na putu do izlozbe spazila novi izgled parka i odusevila se. Beogradjani obavezno da obratite paznju tj. namjerno odsetajte do tamo jer je nestvarno lijepo. Dzaba sam se pentrala ...
  Tema: Ramonda (myconi, nathaliae, serbica)
zombie

Odgovori: 25
Pregleda: 33359

PošaljiForum: Perene   Poslato: Ned Apr 12, 2009 9:16 pm   Naslov: Re: Ramonda (myconi, nathaliae, serbica)
[quote="mojra"]wow, kuch prelepa je
priznaj gde si je iskopao :)[/quote]

Ma, kupio bre u cvjecari. Bas ce on da sadi... i da ceka da procvjeta.
Sve su to fazoni.
Wink
  Tema: Meteo zona
zombie

Odgovori: 256
Pregleda: 83804

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Ned Mar 22, 2009 11:48 am   Naslov: Re: Meteo zona
Jos samo da Tetovo podnese aplikaciju za Zimske Olimpijske Igre. Razz
  Tema: Hronična upala sinusa
zombie

Odgovori: 28
Pregleda: 39770

PošaljiForum: Lekovito i začinsko bilje   Poslato: Sub Mar 21, 2009 12:29 pm   Naslov: Re: Hronična upala SINUSA
[quote="Tazika"]...patogene stanice u tijelu rješava taj obogaćeni kisik.[/quote]

Veliko postovanje Tazika a i svim ostalima.
Od skora je poznato da obogaceni kiseonik, O3 zvani ozon zaista lije ...
  Tema: Prolece je stiglo!!!
zombie

Odgovori: 1174
Pregleda: 522126

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Pet Mar 20, 2009 7:01 pm   Naslov: Re: Prolece je stiglo!!!!!
Ajmo ljudi... kolege! Ko ima koalu viska, da daa Edinu jedan.
Vraca ga sigurno!
  Tema: Prolece je stiglo!!!
zombie

Odgovori: 1174
Pregleda: 522126

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Pet Mar 20, 2009 6:09 pm   Naslov: Re: Prolece je stiglo!!!!!
Anja, bolan, pomogni botanicaru!
Kako da mu ispravimo eukaliptus?
  Tema: Prolece je stiglo!!!
zombie

Odgovori: 1174
Pregleda: 522126

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Pet Mar 20, 2009 5:51 pm   Naslov: Re: Prolece je stiglo!!!!!
Eh, danas je, kazu mudri ljudi koji od meteorologije, prvi dan proljeca...

I babe su visile.
Da li jos vise, nisam isao u sumu da vidim...

A i koga zanimaju babe sto vise? Vjerujem da su dob ...
 
Strana 1 od 1
Skoči na: