
Sadržaj

MiniChat

Korisnički info

Facebook
|
Prodaja › Začini i lekovito bilje › Kleka
-
Cena:
70 DIN
-
Za članove Udruženja:
63 DIN
-
Niste član Udruženja. Učlanite se u Udruženje Svet Biljaka
Kupi na brzinu
-
Starost:
2020
-
Količina na lageru:
140
-
Zemlje isporuke:
Srbija, Makedonija
-
Opis:
Kleka je poznat četinar. Raste žbunasto, najčešće kao uzak vertikalan žbun, ali može se oblikovati i kao drvo. Uzgaja se kao dekorativno drvo i zbog bobica koje su jestive i koje se koriste za aromatizovanje pića i hrane. Bobice, iglice i drvo su lekoviti i imaju veoma široku primenu u narodnoj medicini.
Seme kleke je najbolje posejati na jesen u neke saksije na otvorenom da bih hladnoća, sneg i kiša omekšali seme jer je dosta tvrdo seme, kreće da klija na proleće. Kada isklija i sadnice narastu par centimetara, posadite ih na željeno mesto. Takođe seme može i da se seje na proleće, međutim obavezno pre sejanja treba da bude 3 meseca u zamrzivaču. Isključivo po ovom principu sejte kleku.
Količina: 20 semenki
-
Pročitajte o ovoj biljci u Enciklopediji Svet Biljaka!
-
Lokacija prodavca:
Vranje - Srbija
-
Napomena prodavca:
Nakon kupovine javite se mejlom,sms porukom, viberom 0611364590
Ostali artikli ovog prodavca
Napomena:
U Prodavnici Sveta Biljaka prodaje veliki broj različitih Prodavaca. Uštedite na isporuci kupovinom od istog Prodavca! Proizvodi koji se blagovremeno naruče od istog Prodavca stižu u jednoj pošiljci. Ispod porudžbenice nalaze se ostali artikli ovog prodavca.
|

Poručite:
|
Komentari kupaca
Ovaj prodavac do sada nema nijedan komentar.