Toggle Left ColumnToggle Right Column
Za sve ljubitelje biljaka MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0
19-Jun-2026 22:44:27
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu.
04-Jun-2026 11:50:00
perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D
26-May-2026 23:11:49
Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din
14-May-2026 12:48:43
Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina!
12-May-2026 12:19:43
djokica54: gde ste ljudi moji? Bye Bye
30-Apr-2026 04:03:53
Vlada_bgd: paprat
11-Apr-2026 16:49:11
ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama!
08-Apr-2026 12:21:40
hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS..
22-Mar-2026 23:49:36
srdjanmargulan: Gde kupiti jasenolisni javor
14-Mar-2026 22:16:48
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava
Za sve ljubitelje biljaka Korisnički info
Za sve ljubitelje biljaka Facebook

Forums › Traži

Nađeno 6 pogodaka

Autor Poruka
  Tema: Difenbahija - Dieffenbachia
panic

Odgovori: 1362
Pregleda: 855459

PošaljiForum: Sobne biljke   Poslato: Pon Okt 10, 2005 2:14 pm   Naslov: Re: Difenbahija
Šta znači kada vrhovi liski počinju da žute - da li sam nedovoljno ili premalo zalivala?
  Tema: Ficus Benjamin i drugi sitnolisni varijeteti
panic

Odgovori: 2641
Pregleda: 2673771

PošaljiForum: Fikusi   Poslato: Uto Sep 13, 2005 7:45 am   Naslov: Re: Razmnozavanje Ficus Benjamina
[quote:14c72cca44="dunja"][quote:14c72cca44="Lalah"]neko.......
nešto? :)[/quote:14c72cca44]

Probaj da ga svaki dan zalivaš po malo vodom koja je bar dva dana odstajala. Ja nikad ne sačekam da ...
  Tema: Odlazak na odmor-biljke ostaju same
panic

Odgovori: 43
Pregleda: 16570

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Čet Jun 16, 2005 9:04 am   Naslov: Re: Odlazak na odmor
[quote:905be20845="sanjamarija"]Ne boj se ne ode mnogo, već onoliko koliko treba, ja sam dobila neke ukrase koji su napravljeni tako, eno Dracena i Adam se ne žale, sipam im vodu u to čim ih zalije ...
  Tema: Odlazak na odmor-biljke ostaju same
panic

Odgovori: 43
Pregleda: 16570

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Čet Jun 16, 2005 9:02 am   Naslov: Re: Odlazak na odmor
[quote:84262570e0="alex"]a ja sam vidjao negde da ljudi urone u zemlju vrh cele (nesecene) flase sa vodom, pa tako valjda biljka isto uzima koliko joj treba..

mada se bojim da bi ipak moglo otici i ...
  Tema: Odlazak na odmor-biljke ostaju same
panic

Odgovori: 43
Pregleda: 16570

PošaljiForum: Razno..   Poslato: Sre Jun 15, 2005 12:17 pm   Naslov: Odlazak na odmor-biljke ostaju same
Kako sačuvati sobne biljke kada se ode na odmor 2-3 nedelje, a pri tom nemaš nikog ko bi ti pričuvao i pazio biljke?

Požurite s odgovorima!!!
  Tema: Dracaena Deremesis Janet Craig
panic

Odgovori: 218
Pregleda: 143746

PošaljiForum: Dracene (Dracenaceae)   Poslato: Sre Jun 15, 2005 12:14 pm   Naslov: Re: Drvo zivota - kako ga seci?
Imala sam isto to drvo i sasvim sam ga uspešno skratila (čak 2 puta isti postupak). Na svakom prstenu dracene moze se vršiti odsecanje. Ja sam odsekla veliko stablo od saksije pa sve do plafona (os ...
 
Strana 1 od 1
Skoči na: