
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › RAZNO › Izložbe i okupljanja › Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
Izložbe i okupljanja bonsaista, kaktusara i srodnih duša...
Forum › Izložbe i okupljanja
|
Strana 11 od 12
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Sledeća
Prethodna tema ::
Sledeća tema
|
|
|
| Autor |
Poruka |
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Ned Sep 30, 2007 7:47 am Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
Jde ljudi da se dogovorimo vise!!!!
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pon Dec 24, 2007 12:22 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
cini mi se da je sada vec i vreme da se dogovorimo za sastanke!!!!!!!!
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Turin_TurambarKapetan


Pridružio se: Jan 03, 2005 Poruke: 1277 Lokacija: Novi Beograd
Turin_Turambar
Kapetan
Pridružio se: Jan 03, 2005
Poruke: 1277
Lokacija: Novi Beograd
|
Poslato: Pon Dec 24, 2007 12:33 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
Pa, bio je skup skoro, sto te nije bilo? Najavljivan je dugo.
_________________ ivframes.com photography
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pon Dec 24, 2007 2:32 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
STA!!!!  GDE!?!?  !KADA?????
Pa ja o tome nisma ni obavesten !!!
Na kojo ste temi razgovarali????
POZZZ
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mizzaUrednik


Pridružio se: Jan 06, 2005 Poruke: 1212 Lokacija: Beograd
mizza
Urednik
Pridružio se: Jan 06, 2005
Poruke: 1212
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Pon Dec 24, 2007 6:16 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
Ni nas niko nije obavestio.
Tema se sama od sebe otvorila.
Negde u oktobru, u odgovarajucoj kategoriji.
www.svetbiljaka.com/Fo...=7437.html
_________________ www.cvrkutanje.net
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
bajkerZaslužni član


Pridružio se: Mar 18, 2007 Poruke: 118
bajker
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 18, 2007
Poruke: 118
|
Poslato: Sub Jan 12, 2008 2:21 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
kada ce mo da se organizujem da novi sad i okolina okupe u tom kaficu mogli bi msada jedan dan preko zime hajde da se organizujemo i da popricamo
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Sub Jan 12, 2008 3:18 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
Pa ja sam poslao pp nekima koji su vec pisali ovde tako da ih ocekujemo!!!
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
bajkerZaslužni član


Pridružio se: Mar 18, 2007 Poruke: 118
bajker
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 18, 2007
Poruke: 118
|
Poslato: Sub Jan 12, 2008 4:39 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
napisi ovde na sajtu tacno kad i gde pa da svi koji hoce da dodju
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Sub Jan 12, 2008 7:37 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
Pa neznam meni sledeca ne odgovara nikako mozda tamo nedge za 2 nedelje!
I kako da to napis?
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mimapeČlan


Pridružio se: Apr 28, 2007 Poruke: 73 Lokacija: Novi Sad
mimape
Član
Pridružio se: Apr 28, 2007
Poruke: 73
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Ned Jan 13, 2008 9:21 am Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
PA nemora da znaci da je taj skkup pas za 3 nedelja ja tada opet imam raspust od nekoliko dana pa mozda tamo negde u februaru, neznam.
Sve zavisi kada ce se javiti i ostali!!!
Poz
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Ned Jan 27, 2008 9:42 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
E pa stvarno ste neverovatni!!! Niko nece ni da se potrudi !!!
CCC
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MihajloooZaslužni član


Pridružio se: Apr 01, 2007 Poruke: 692 Lokacija: Novi Sad
Mihajlooo
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 01, 2007
Poruke: 692
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Uto Feb 26, 2008 4:11 pm Naslov: Re: Da li postoji klub ljubitelja cveća u Novom Sadu?
|
|
Uskoro se blizi prolece (20.mart) pa sam mislio da se vec organizujemo u vezi sa okupljanjem na cvetnoj pijaci!
_________________ www.svetbiljaka.com/Fo...tml#294884
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
|
Forum
› Izložbe i okupljanja
|
Strana 11 od 12
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Sledeća
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|