
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info
 Dobrodošli Anonimni
Članovi:
 Najnoviji: novica-koncatovic
 Novih danas: 0
 Novih juče: 0
 Ukupno: 92859
Ljudi Online:
 Članovi: 1
 Posetioci: 1308
 Bots: 3
 Uprava: 0
Članovi online:
01: mongoose

Facebook
|
Forums › DRVEĆE I ŽBUNJE › Listopadno drveće › Tražim drvo "čistunca"
Tražim drvo "čistunca"
Sve o listopadnom drveću...
Podforumi: Javori, Magnolije
|
|
| Autor |
Poruka |
nik15Novi član


Pridružio se: Apr 20, 2008 Poruke: 1
nik15
Novi član
Pridružio se: Apr 20, 2008
Poruke: 1
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
ZmijoborZaslužni član


Pridružio se: Dec 15, 2006 Poruke: 2126 Lokacija: antverpen
Zmijobor
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 15, 2006
Poruke: 2126
Lokacija: antverpen
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
treborZaslužni član


Pridružio se: Avg 26, 2007 Poruke: 212 Lokacija: Popovača, R. Hrvatska
trebor
Zaslužni član
Pridružio se: Avg 26, 2007
Poruke: 212
Lokacija: Popovača, R. Hrvatska
|
Poslato: Pon Apr 21, 2008 3:58 pm Naslov: Re: Tražim drvo "čistunca"
|
|
pa čar imanja biljke ( stablo, cvijet...) je u bavljenju tom biljkom i njegovanju nje i okoline joj, u boravku u prirodi i kretanju
pola moga susjedstva misli da sam skrenuo jer predvečer hodam po dvorištu pa pričam ružama, ukrasnim trešnjama i jabučicama, milujem ih, prčkam po njima, trgam nešto, mirišem cvijeće...
čar je sakupljati ono malo smeća za blagodat kisika, hlada i kiše te prekrasna pogleda što nam naše biljke pružaju.
ako želiš sterilno drvo (već sam jednom napisao to u nekom drugom postu) pođi u trgovinu i kupi prekrasno plastično stablo koje je uvijek zeleno, a sve je oko njega čisto.
i na kraju, oprosti, ali doista te ne razumijem... 
_________________ ent : cedrus
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kišnicaČlan


Pridružio se: Apr 07, 2008 Poruke: 11
kišnica
Član
Pridružio se: Apr 07, 2008
Poruke: 11
|
Poslato: Sre Apr 23, 2008 10:02 am Naslov: Re: Tražim drvo "čistunca"
|
|
Kivi nije bas drvo ali je veoma cist. Ne napada ga nista, ne prska se nicim i svo lisce mu otpadne s prvim mrazom, odjednom, da se ne mucis mnogo, he, he...
Stvarno mu lisce uopste ne opada u toku ljeta i jeseni.
Mada, ako vec imas brezu, mozda nisi na jugu, pa ne znam moze li kivi da uspijeva tamo.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
TA300Zaslužni član


Pridružio se: Apr 21, 2007 Poruke: 640 Lokacija: Lozovik,Srbija
TA300
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 21, 2007
Poruke: 640
Lokacija: Lozovik,Srbija
|
Poslato: Sre Apr 23, 2008 7:23 pm Naslov: Re: Tražim drvo "čistunca"
|
|
_________________ Ent Robur
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|