
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › SUKULENTI I KAKTUSI › Kolekcije kaktusa › peščanovi kaktusi i sukulenti
peščanovi kaktusi i sukulenti
Kolekcije kaktusa i sukulenta naših članova...
|
|
| Autor |
Poruka |
peski-1Novi član


Pridružio se: Avg 17, 2008 Poruke: 2
peski-1
Novi član
Pridružio se: Avg 17, 2008
Poruke: 2
|
Poslato: Ned Avg 17, 2008 7:31 pm Naslov: peščanovi kaktusi i sukulenti
|
|
Poslednji izmenio peski-1 dana Pon Avg 18, 2008 6:30 am, izmenjeno ukupno 1 puta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
inaaaZaslužni član


Pridružio se: Jul 05, 2008 Poruke: 104 Lokacija: BiH
inaaa
Zaslužni član
Pridružio se: Jul 05, 2008
Poruke: 104
Lokacija: BiH
|
Poslato: Ned Avg 17, 2008 7:48 pm Naslov: Re: peščanovi kaktusi i sukulenti
|
|
pre svega dobro došla ili došao na forum -kaktusi su prelepi ...
samo što ćeš morati drugačije da postavljaš slike...
_________________ Sve što nam se događa,događa se sa razlogom:))
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
peski-1Novi član


Pridružio se: Avg 17, 2008 Poruke: 2
peski-1
Novi član
Pridružio se: Avg 17, 2008
Poruke: 2
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ggmUrednik


Pridružio se: Jul 28, 2005 Poruke: 8536 Lokacija: Beogradski pašaluk
ggm
Urednik
Pridružio se: Jul 28, 2005
Poruke: 8536
Lokacija: Beogradski pašaluk
|
Poslato: Ned Avg 17, 2008 10:46 pm Naslov: Re: peščanovi kaktusi i sukulenti
|
|
Peski-1 u gornjem desnom uglu ima opcija ,,izmeni,,.
Kliknes na to i mozes da izbrises ono sto si stavio.Smanji slike pa ponovo ih stavi,bolje ce da se vide 
_________________ Tolerancija je dobra, ali ne prema netolerantninma
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Davidoff79Zaslužni član


Pridružio se: Maj 30, 2008 Poruke: 111 Lokacija: Pozarevac
Davidoff79
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 30, 2008
Poruke: 111
Lokacija: Pozarevac
|
Poslato: Pon Avg 18, 2008 1:53 pm Naslov: Re: peščanovi kaktusi i sukulenti
|
|
pozdrav peski-1 
prvi ti je Gasteria verovatno,G. carinata
drugi nisam siguran ali mislim da je neka mamilaria,kao i treci
a cetvrti je Crassula,a za prezime se dvoumim...ili cak troumim
sve u svemu lepe cvecke !
pozz
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sabaZaslužni član


Pridružio se: Mar 31, 2005 Poruke: 811 Lokacija: Ćuprija
saba
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 31, 2005
Poruke: 811
Lokacija: Ćuprija
|
Poslato: Ned Avg 24, 2008 11:01 am Naslov: Re: peščanovi kaktusi i sukulenti
|
|
Meni se posebno svidja onaj zadnji. Prelepa forma, i cvetic. Nisam imao prilike da ovko nesto vidim ''uzivo''
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sabaZaslužni član


Pridružio se: Mar 31, 2005 Poruke: 811 Lokacija: Ćuprija
saba
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 31, 2005
Poruke: 811
Lokacija: Ćuprija
|
Poslato: Ned Avg 24, 2008 11:04 am Naslov: Re: peščanovi kaktusi i sukulenti
|
|
Ah, da, drugi je Mammillaria gracilis, a treci Mammillaria bocasana
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
calypsoZaslužni član


Pridružio se: Dec 29, 2005 Poruke: 1875 Lokacija: Nis
calypso
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 29, 2005
Poruke: 1875
Lokacija: Nis
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
deks82Novi član


Pridružio se: Nov 10, 2008 Poruke: 3 Lokacija: PAVLOVAC
deks82
Novi član
Pridružio se: Nov 10, 2008
Poruke: 3
Lokacija: PAVLOVAC
|
Poslato: Uto Nov 11, 2008 9:40 pm Naslov: Re: peščanovi kaktusi i sukulenti
|
|
ima li koga
_________________ DO JAJA
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|