
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › BAŠTENSKE BILJKE › Baštenske biljke - Arhiva 2008 › Ladolež - vrtni slak = Ipomoea
Ladolež - vrtni slak = Ipomoea
Arhivirane teme iz Baštenskih biljaka za 2008. godinu
|
|
| Autor |
Poruka |
ZenjaČlan Udruženja


Pridružio se: Mar 31, 2006 Poruke: 954
Zenja
Član Udruženja
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
nikomiciČlan Udruženja


Pridružio se: Mar 23, 2006 Poruke: 643 Lokacija: Beograd
nikomici
Član Udruženja
Pridružio se: Mar 23, 2006
Poruke: 643
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Uto Okt 14, 2008 1:25 pm Naslov: Re: Ladolež kao ideja (Ipomoea)
|
|
Koji Zenja, jel ovaj ufrćkani što ga Cimbi ukrstila. Ko god hoće ukršteni skupljam semenke nek se samo baci na PP  .
A Cimbi gde da držim taj višegodišnji, mislim ono gde mu najviše prija preko zime, u neku saksiju da bude gost nekome na prozoru ili u podrumče (to verovatno ne valja) ili na hodniku bez mraza....  sve se plašim nešto ću da izgrešim
_________________ Sreća je kada ono što mislite, ono što govorite i ono što radite žive u harmoniji.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cimbiUrednik


Pridružio se: Dec 15, 2005 Poruke: 5961 Lokacija: Niš
cimbi
Urednik
Pridružio se: Dec 15, 2005
Poruke: 5961
Lokacija: Niš
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
caeruleaZaslužni član


Pridružio se: Mar 20, 2007 Poruke: 1567 Lokacija: Zagreb
caerulea
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 20, 2007
Poruke: 1567
Lokacija: Zagreb
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
djekaZaslužni član


Pridružio se: Maj 02, 2007 Poruke: 1546 Lokacija: Svilajnac
djeka
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 02, 2007
Poruke: 1546
Lokacija: Svilajnac
|
Poslato: Ned Okt 19, 2008 10:02 pm Naslov: Re: Ladolež kao ideja (Ipomoea)
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
107.93 KB |
| Pregleda: |
173 puta |
|
|
_________________
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cimbiUrednik


Pridružio se: Dec 15, 2005 Poruke: 5961 Lokacija: Niš
cimbi
Urednik
Pridružio se: Dec 15, 2005
Poruke: 5961
Lokacija: Niš
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cvetkomakZaslužni član


Pridružio se: Mar 19, 2007 Poruke: 3007 Lokacija: Skopje
cvetkomak
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 19, 2007
Poruke: 3007
Lokacija: Skopje
|
Poslato: Pet Nov 28, 2008 1:06 pm Naslov: Re: Ladolež kao ideja (Ipomoea)
|
|
koja boja 
ovo mi je poraslo, ali nije napravilo semenki 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
42.28 KB |
| Pregleda: |
159 puta |
|
|
_________________ Da ja vnesam prirodata onamu kade sto sum. Ako ne ziveam vo suma, a sakam, imam bilki okolu mene, ako ne mozam da slusam ptici vo urbanata skopska dzungla, imam ptici vo stanot...
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
nikomiciČlan Udruženja


Pridružio se: Mar 23, 2006 Poruke: 643 Lokacija: Beograd
nikomici
Član Udruženja
Pridružio se: Mar 23, 2006
Poruke: 643
Lokacija: Beograd
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cvetkomakZaslužni član


Pridružio se: Mar 19, 2007 Poruke: 3007 Lokacija: Skopje
cvetkomak
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 19, 2007
Poruke: 3007
Lokacija: Skopje
|
Poslato: Pon Dec 01, 2008 10:56 am Naslov: Re: Ladolež kao ideja (Ipomoea)
|
|
| nikomici citat: |
E Cvetkomane, plavac to zna vrlo često da uradi, raste, raste, nikako da procveta, onda krene u septembru (u najboljem slučaju) i malo malo pa i meni to uradi, ne stigne da napravi semenke. Al, pošto sam ga provalila ja uvek ostavim po neku semenku u rezervi za sledeću sezonu.  |
Cvetkomak je kupio kesice i nada se da ce biti i za sledecu godinu. Boja mi se veooma svidja i zeleo bih da mi cveta i iduce godine 
_________________ Da ja vnesam prirodata onamu kade sto sum. Ako ne ziveam vo suma, a sakam, imam bilki okolu mene, ako ne mozam da slusam ptici vo urbanata skopska dzungla, imam ptici vo stanot...
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kuchlarPočasni član


Pridružio se: Apr 14, 2005 Poruke: 4696 Lokacija: tetovo makedonija
kuchlar
Počasni član
Pridružio se: Apr 14, 2005
Poruke: 4696
Lokacija: tetovo makedonija
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|