
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info
 Dobrodošli Anonimni
Članovi:
 Najnoviji: MatchdayMiles
 Novih danas: 1
 Novih juče: 0
 Ukupno: 92860
Ljudi Online:
 Članovi: 1
 Posetioci: 448
 Bots: 3
 Uprava: 0
Članovi online:
01: DrMarina

Facebook
|
Forums › DRVEĆE I ŽBUNJE › Egzotične vrste › Nerium oleander
Nerium oleander
Egzotično drveće, žbunje, palme..
Forum › Egzotične vrste
|
Strana 16 od 106
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 Sledeća
Prethodna tema ::
Sledeća tema
|
|
|
| Autor |
Poruka |
Mary JoČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 22, 2006 Poruke: 4781 Lokacija: Beograd
Mary Jo
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 22, 2006
Poruke: 4781
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Čet Avg 20, 2009 8:57 pm Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
Evo mog crvenog. od njega u obecane reznice
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
40.06 KB |
| Pregleda: |
158 puta |
|
|
_________________ Ako želiš biti srećan 1 dan - opij se,
ako želiš biti srećan nedelju dana - prodaj imanje,
ako želiš biti srećan mesec dana - oženi se,
ako želiš sreću celog života - gaji cveće!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
ggmUrednik


Pridružio se: Jul 28, 2005 Poruke: 8536 Lokacija: Beogradski pašaluk
ggm
Urednik
Pridružio se: Jul 28, 2005
Poruke: 8536
Lokacija: Beogradski pašaluk
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Čet Avg 20, 2009 9:35 pm Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
draga Marija-ljubi te Monk i u moje i u ,verujem,Jovanovo ime
_________________ Necu da mi život ispada iz ruku, želim hodati, a ne da me vuku
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Mary JoČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 22, 2006 Poruke: 4781 Lokacija: Beograd
Mary Jo
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 22, 2006
Poruke: 4781
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Čet Avg 20, 2009 9:41 pm Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
| Monk citat: |
| draga Marija-ljubi te Monk i u moje i u ,verujem,Jovanovo ime |
Ma lepo je sto vi mene ljubite, nego ... prvo gde da secem  jer meni se nikada oleander nije ozilio u vodi i drugo - kako da vam posaljem sveze reznice? Bojim se da ako radi varijanta sa postom ili cak nekim expresom - reznice ce postati problematicne za oziljavanje. Da cekamo li tog 29.?
_________________ Ako želiš biti srećan 1 dan - opij se,
ako želiš biti srećan nedelju dana - prodaj imanje,
ako želiš biti srećan mesec dana - oženi se,
ako želiš sreću celog života - gaji cveće!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Čet Avg 20, 2009 10:29 pm Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
ja nisam sekla chesto ali mi se oba puta ozilio u vodi ali sam sigurna da do 29 nece pustiti zile tako da ili da ih secnete 28 pa da ih dobijemo u nekoj vrecici (da iole zadrze vlagu) ili da puste korenje pa da to ,onda ,odradimo 'expresom' ali poshto nas ima dvoje sachekala bih i Jovana
_________________ Necu da mi život ispada iz ruku, želim hodati, a ne da me vuku
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Jovan1.Član Udruženja


Pridružio se: Nov 19, 2005 Poruke: 1926 Lokacija: Neoplanta
Jovan1.
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 19, 2005
Poruke: 1926
Lokacija: Neoplanta
|
Poslato: Pet Avg 21, 2009 4:27 am Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sangriaNovi član


Pridružio se: Feb 12, 2009 Poruke: 2 Lokacija: Prilep Makedonija
sangria
Novi član
Pridružio se: Feb 12, 2009
Poruke: 2
Lokacija: Prilep Makedonija
|
Poslato: Pet Avg 21, 2009 10:08 am Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
najlesno da pusti koren e ako se stavi vo vodata nekolku zrna jacmen i vo rok od edna nedela pusta zili provereno
[Prevod: jacmen - ječam, primedba urednika Sun_cica.]
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Mary JoČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 22, 2006 Poruke: 4781 Lokacija: Beograd
Mary Jo
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 22, 2006
Poruke: 4781
Lokacija: Beograd
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Jovan1.Član Udruženja


Pridružio se: Nov 19, 2005 Poruke: 1926 Lokacija: Neoplanta
Jovan1.
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 19, 2005
Poruke: 1926
Lokacija: Neoplanta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
zexlandČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 16, 2007 Poruke: 608 Lokacija: Belgrade-Serbia
zexland
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 16, 2007
Poruke: 608
Lokacija: Belgrade-Serbia
|
Poslato: Sub Avg 22, 2009 2:26 pm Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
Meni je mladi oleander nedavno poceo malo da zuti, ima i vode i sunca, jel ga napalo nesto ?
|
Opis:
|
[Slika je bila uploadovana na drugom servisu i na forum je uploadovana znatno kasnije, zato ima mali broj pregleda, primedba urednika Sun_cica.]
|
| Veličina fajla: |
79.29 KB |
| Pregleda: |
73 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Jovan1.Član Udruženja


Pridružio se: Nov 19, 2005 Poruke: 1926 Lokacija: Neoplanta
Jovan1.
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 19, 2005
Poruke: 1926
Lokacija: Neoplanta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Mary JoČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 22, 2006 Poruke: 4781 Lokacija: Beograd
Mary Jo
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 22, 2006
Poruke: 4781
Lokacija: Beograd
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Jovan1.Član Udruženja


Pridružio se: Nov 19, 2005 Poruke: 1926 Lokacija: Neoplanta
Jovan1.
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 19, 2005
Poruke: 1926
Lokacija: Neoplanta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Mary JoČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 22, 2006 Poruke: 4781 Lokacija: Beograd
Mary Jo
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 22, 2006
Poruke: 4781
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Sub Avg 22, 2009 6:19 pm Naslov: Re: Nerium oleander
|
|
_________________ Ako želiš biti srećan 1 dan - opij se,
ako želiš biti srećan nedelju dana - prodaj imanje,
ako želiš biti srećan mesec dana - oženi se,
ako želiš sreću celog života - gaji cveće!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
zexlandČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 16, 2007 Poruke: 608 Lokacija: Belgrade-Serbia
zexland
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 16, 2007
Poruke: 608
Lokacija: Belgrade-Serbia
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
|
Forum
› Egzotične vrste
|
Strana 16 od 106
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 Sledeća
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|