
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › BAŠTENSKE BILJKE › Perene › Ukrasni lan - Linum
Ukrasni lan - Linum
Sve o perenama
|
|
| Autor |
Poruka |
kikcaČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 17, 2007 Poruke: 2039 Lokacija: koprivnica
kikca
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 17, 2007
Poruke: 2039
Lokacija: koprivnica
|
Poslato: Pon Apr 04, 2011 7:11 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
Ma da, razumijem te, niće iz korijena i svake godine je sve širi i veći. Stari djelovi biljke se osuše, propadnu, a mladi ostaju, prezime i u proljeće krenu sa cvatnjom. Ajd obrati pažnju u jesen i iduću zimu pa ćeš vidjeti da su ti mali zeleni "čuperci" već prisutni na tvom lanu.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
krinkaZaslužni član


Pridružio se: Apr 10, 2010 Poruke: 4162 Lokacija: Banja Luka
krinka
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 10, 2010
Poruke: 4162
Lokacija: Banja Luka
|
Poslato: Pon Apr 04, 2011 7:23 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
Da, znam, imam ga već nekoliko godina, ali niču mi i nove biljčice na drugim mjestima, udaljeni i po nekoliko metara i od njih se formiraju grmići.
Ja uvijek poslije cvjetanja ošišam grm, ljepše mi izgleda kad pusti ponovo mlade izbojke. 
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cvjetnabastaČlan


Pridružio se: Mar 30, 2011 Poruke: 39
cvjetnabasta
Član
Pridružio se: Mar 30, 2011
Poruke: 39
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ggmUrednik


Pridružio se: Jul 28, 2005 Poruke: 8536 Lokacija: Beogradski pašaluk
ggm
Urednik
Pridružio se: Jul 28, 2005
Poruke: 8536
Lokacija: Beogradski pašaluk
|
Poslato: Pet Apr 29, 2011 11:58 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
_________________ Tolerancija je dobra, ali ne prema netolerantninma
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cvekarkaZaslužni član


Pridružio se: Jul 27, 2009 Poruke: 9508 Lokacija: Prilep Makedonija
cvekarka
Zaslužni član
Pridružio se: Jul 27, 2009
Poruke: 9508
Lokacija: Prilep Makedonija
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kikcaČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 17, 2007 Poruke: 2039 Lokacija: koprivnica
kikca
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 17, 2007
Poruke: 2039
Lokacija: koprivnica
|
Poslato: Sub Apr 30, 2011 6:57 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
Cvekarka, boja mu je u živo još ljepša nego na slici.
Goco, ja ga ove godine nemam. Nešto ga ubilo ove zime. Sva sreća da imam nešto sjemenki pa ću ga ponovo sijati ovih dana.
Tvoj je prekrasan i kao što vidim širiš se pomalo.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ggmUrednik


Pridružio se: Jul 28, 2005 Poruke: 8536 Lokacija: Beogradski pašaluk
ggm
Urednik
Pridružio se: Jul 28, 2005
Poruke: 8536
Lokacija: Beogradski pašaluk
|
Poslato: Sub Apr 30, 2011 9:14 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
Kikca ako budes dobra dacu ti semnke
Salu na stranu mislim da ga treba svake druge godine podmladjivati- sejati nanovo ili pustiti da nice seme koje samo padne jer hoce stariji grmovi da propadnu.
_________________ Tolerancija je dobra, ali ne prema netolerantninma
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
KoreanaZaslužni član


Pridružio se: Feb 04, 2010 Poruke: 1473 Lokacija: Bezdan
Koreana
Zaslužni član
Pridružio se: Feb 04, 2010
Poruke: 1473
Lokacija: Bezdan
|
Poslato: Sub Apr 30, 2011 9:42 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
Jako je lep ggm 
divna plava boja...
_________________ ''Pustite me bar da sanjam
svoje konje i ravnicu,
predugo bih tužan bio
da ih prodam za sitnicu...
Kad se setim onih reči
srce mi se tada sledi,
kažu kol'ko konje voliš
toliko ti duša vredi...''
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kikcaČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 17, 2007 Poruke: 2039 Lokacija: koprivnica
kikca
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 17, 2007
Poruke: 2039
Lokacija: koprivnica
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Yolli61Zaslužni član


Pridružio se: Apr 21, 2009 Poruke: 222 Lokacija: Kikinda
Yolli61
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 21, 2009
Poruke: 222
Lokacija: Kikinda
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cvekarkaZaslužni član


Pridružio se: Jul 27, 2009 Poruke: 9508 Lokacija: Prilep Makedonija
cvekarka
Zaslužni član
Pridružio se: Jul 27, 2009
Poruke: 9508
Lokacija: Prilep Makedonija
|
Poslato: Pon Maj 02, 2011 3:40 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
Kikca blagodaram sto mi kazuvas za ubavata boja vo zivo  i me raduva toa sto e taka.
Ggm jas ke bidam mnogu dobra za da dobijam semcinja  , mnogu ubavi cvekinja prikazuvas, kako da ne sakame,se sto vidov e prekrasno.Sala.
Ve pozdravuvam 
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
busmČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 03, 2010 Poruke: 1400 Lokacija: Kanjiža
busm
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 03, 2010
Poruke: 1400
Lokacija: Kanjiža
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kasper1111Član


Pridružio se: Sep 13, 2010 Poruke: 53
kasper1111
Član
Pridružio se: Sep 13, 2010
Poruke: 53
|
Poslato: Čet Maj 05, 2011 7:40 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
posadeno e !!!!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
AfterEightNovi član


Pridružio se: Maj 14, 2010 Poruke: 5
AfterEight
Novi član
Pridružio se: Maj 14, 2010
Poruke: 5
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kasper1111Član


Pridružio se: Sep 13, 2010 Poruke: 53
kasper1111
Član
Pridružio se: Sep 13, 2010
Poruke: 53
|
Poslato: Uto Maj 17, 2011 6:34 pm Naslov: Re: Ukrasni lan - Linum
|
|
gde da kupis seme?????
sekako vo zemjodelska apteka
jas mojot len veke go poseav i rasadiv i dobro napreduva :-))))
sega ostanuva samo da cekam da procveta a kako sto citav po forumov toa ke bide veke dogodina ili ne??
aj ve molam kazete
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|