
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › RAZNO › Izložbe i okupljanja › Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj 2011.)
Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj 2011.)
Izložbe i okupljanja bonsaista, kaktusara i srodnih duša...
|
|
| Autor |
Poruka |
solecarZaslužni član


Pridružio se: Maj 29, 2008 Poruke: 466 Lokacija: Beograd
solecar
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 29, 2008
Poruke: 466
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Sre Maj 04, 2011 10:32 am Naslov: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj 2011.)
|
|
ZEN IZLOŽBA U BOTANIČKOJ BAŠTI "Jevremovac" (13. - 22. maj 2011.)
Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva.
učestvuju:
Zen majstor (www.zenmajstor.com)
Bonsai udruženje "Beograd" (www.bonsai.org.rs)
Small tree (www.smalltree.rs)
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 7:40 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
Izvestaj sa izlozbe: izuzevsi iz obzira kompletan utisak o celoj botanickoj basti, ova izlozba je bila sasvim solidna, nista spektakularno, ali ipak za nasu zemlju krajnje zadovoljavajuce. Posetioca ima, cak i stranaca. Da ne bih previse pisao, evo slika. Unapred se izvinjavam zbog kvaliteta fotografija(fotografisano telefonom). 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
83.07 KB |
| Pregleda: |
286 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
79.91 KB |
| Pregleda: |
272 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
61.26 KB |
| Pregleda: |
293 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 7:44 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
.....
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
80.83 KB |
| Pregleda: |
293 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
81.31 KB |
| Pregleda: |
247 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
75.88 KB |
| Pregleda: |
264 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 7:46 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
jos...
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
83.65 KB |
| Pregleda: |
283 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
78.39 KB |
| Pregleda: |
285 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
81.34 KB |
| Pregleda: |
270 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 7:49 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
....
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
73.22 KB |
| Pregleda: |
260 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
77.22 KB |
| Pregleda: |
260 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
70.53 KB |
| Pregleda: |
277 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 7:55 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
na slici 04084 je dzanarika sa sve plodovima....sledeca slika je plod dzanarike u prvom planu....
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
58.8 KB |
| Pregleda: |
269 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
63.69 KB |
| Pregleda: |
303 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
66.97 KB |
| Pregleda: |
287 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 7:59 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
posto je tema prazna dacu sebi za pravo da ubacim jos slika....
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
78.04 KB |
| Pregleda: |
271 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
55.48 KB |
| Pregleda: |
292 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
62.96 KB |
| Pregleda: |
270 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 8:02 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
...
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
76.18 KB |
| Pregleda: |
267 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
69.39 KB |
| Pregleda: |
261 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
63.8 KB |
| Pregleda: |
291 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 8:09 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
....na slici 04092 je bambus-bonsai, za mene licno prvi put vidjeno...i na kraju fotografija pribora za caj, nazalost zen bastice nisam uspeo da fotografisem jer su bile "grabuljane" u trenutku mog fotografisanja...toliko od mene.... 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
47.22 KB |
| Pregleda: |
257 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
31.68 KB |
| Pregleda: |
287 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
45.61 KB |
| Pregleda: |
259 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
solecarZaslužni član


Pridružio se: Maj 29, 2008 Poruke: 466 Lokacija: Beograd
solecar
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 29, 2008
Poruke: 466
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Čet Maj 19, 2011 8:45 pm Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj 2011.)
|
|
Jel su ove slike od danas? Ja sam danas popodne bio dežuran , što se tiče bonsaia. Član sam "Bonsai udruženja Beograd".
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
teraČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 23, 2009 Poruke: 563 Lokacija: Banovci
tera
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 23, 2009
Poruke: 563
Lokacija: Banovci
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
pribelasuZaslužni član


Pridružio se: Jun 02, 2010 Poruke: 1640 Lokacija: Vršac, Južni Banat
pribelasu
Zaslužni član
Pridružio se: Jun 02, 2010
Poruke: 1640
Lokacija: Vršac, Južni Banat
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
solecarZaslužni član


Pridružio se: Maj 29, 2008 Poruke: 466 Lokacija: Beograd
solecar
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 29, 2008
Poruke: 466
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Sub Maj 21, 2011 9:53 am Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
| arch505 citat: |
Da, da fotografije su od danas, napravljene negde oko 14h. Ako ste Vi samnom pricali o Cika Jovi,komentarisali izlozbu, ulazili u staklenik i ako sam Vas pitao ko je vlasnik bambus-bonsaija, onda smo se i nezvanicno upoznali .  |
Ja sam sa mladićem i devojkom ulazio u staklenik , a sa kime sam pričao tačno o deda Jovi , stvarno se ne sećam , jer bilo je puno ljudi sa kojima sam pričao , a nisam sa svima o deda Jovi.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
arch505Zaslužni član


Pridružio se: Apr 06, 2011 Poruke: 503 Lokacija: Brus/Novi Sad
arch505
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 06, 2011
Poruke: 503
Lokacija: Brus/Novi Sad
|
Poslato: Sub Maj 21, 2011 10:58 am Naslov: Re: Izložba Zen bašti , Bonsaija i čajeva (13. - 22. maj
|
|
Ako ste ovo na slici Vi (iza lista strelicije, ako se dobro vidi, slucajno uslikano), onda smo se upoznali, ako niste onda je to bio neki drugi Vas kolega iz udruzenja. 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
71.88 KB |
| Pregleda: |
301 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|