
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info
 Dobrodošli Anonimni
Članovi:
 Najnoviji: MatchdayMiles
 Novih danas: 1
 Novih juče: 0
 Ukupno: 92860
Ljudi Online:
 Članovi: 1
 Posetioci: 425
 Bots: 4
 Uprava: 0
Članovi online:
01: Mia25

Facebook
|
Forums › BAŠTENSKE BILJKE › Lukovičaste biljke › Scadoxus
Scadoxus
Sve o lukovicama i lukovičastim biljkama
|
|
| Autor |
Poruka |
gioiaaČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 28, 2008 Poruke: 3056 Lokacija: Loznica
gioiaa
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 28, 2008
Poruke: 3056
Lokacija: Loznica
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
sneki-nsZaslužni član


Pridružio se: Apr 13, 2011 Poruke: 1811 Lokacija: Novi Sad
sneki-ns
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 13, 2011
Poruke: 1811
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Uto Apr 26, 2011 7:02 pm Naslov: Re: Scadoxus
|
|
Ija je imam
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
22.77 KB |
| Pregleda: |
287 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sneki-nsZaslužni član


Pridružio se: Apr 13, 2011 Poruke: 1811 Lokacija: Novi Sad
sneki-ns
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 13, 2011
Poruke: 1811
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Uto Apr 26, 2011 7:05 pm Naslov: Re: Scadoxus
|
|
Imam je preko 10 godina.Žena od koje sam je dobila zove je kokinoza.U jesen je odnesem u podrum i zaboravim na nju.U proleće je presadim ,zalijem i to je to.Usput svake godine stvara nove lukovice.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sneki-nsZaslužni član


Pridružio se: Apr 13, 2011 Poruke: 1811 Lokacija: Novi Sad
sneki-ns
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 13, 2011
Poruke: 1811
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Čet Jun 30, 2011 12:54 pm Naslov: Re: Scadoxus
|
|
E pa ove godine lišća kao nikad a cveta nigde...
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
27.48 KB |
| Pregleda: |
291 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
24.88 KB |
| Pregleda: |
285 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cvekarkaZaslužni član


Pridružio se: Jul 27, 2009 Poruke: 9508 Lokacija: Prilep Makedonija
cvekarka
Zaslužni član
Pridružio se: Jul 27, 2009
Poruke: 9508
Lokacija: Prilep Makedonija
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sneki-nsZaslužni član


Pridružio se: Apr 13, 2011 Poruke: 1811 Lokacija: Novi Sad
sneki-ns
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 13, 2011
Poruke: 1811
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Čet Jun 30, 2011 1:18 pm Naslov: Re: Scadoxus
|
|
Hvala cvekarka,ja je volim jer zimi nemoram da mislim na nju a preko leta je baš lepa-još kad procveta.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
djordjianaNovi član


Pridružio se: Mar 20, 2009 Poruke: 9 Lokacija: Zemun-Batajnica
djordjiana
Novi član
Pridružio se: Mar 20, 2009
Poruke: 9
Lokacija: Zemun-Batajnica
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ValjaNSČlan


Pridružio se: Avg 06, 2011 Poruke: 21 Lokacija: Novi Sad
ValjaNS
Član
Pridružio se: Avg 06, 2011
Poruke: 21
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Čet Feb 23, 2012 10:35 pm Naslov: Re: Scadoxus
|
|
Prošlog leta sam dobila na poklon baš kad je bila u fazi cvetanjaDanas sam zamenila gornji sloj zemlje i iz podruma premestila na toplije.Kada treba početi sa prihranjivanjem,koliko često i koje sredstvo je najbolje za tu namenu?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
znakpitanjaČlan Udruženja


Pridružio se: Nov 11, 2010 Poruke: 5320 Lokacija: Beška
znakpitanja
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 11, 2010
Poruke: 5320
Lokacija: Beška
|
Poslato: Uto Jul 10, 2012 6:58 pm Naslov: Re: Scadoxus
|
|
_________________ Sanja
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ValjaNSČlan


Pridružio se: Avg 06, 2011 Poruke: 21 Lokacija: Novi Sad
ValjaNS
Član
Pridružio se: Avg 06, 2011
Poruke: 21
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sneki-nsZaslužni član


Pridružio se: Apr 13, 2011 Poruke: 1811 Lokacija: Novi Sad
sneki-ns
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 13, 2011
Poruke: 1811
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Sre Jul 18, 2012 7:22 am Naslov: Re: Scadoxus
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ValjaNSČlan


Pridružio se: Avg 06, 2011 Poruke: 21 Lokacija: Novi Sad
ValjaNS
Član
Pridružio se: Avg 06, 2011
Poruke: 21
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sneki-nsZaslužni član


Pridružio se: Apr 13, 2011 Poruke: 1811 Lokacija: Novi Sad
sneki-ns
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 13, 2011
Poruke: 1811
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
savapČlan Udruženja


Pridružio se: Feb 13, 2011 Poruke: 1407 Lokacija: petrovcic
savap
Član Udruženja
Pridružio se: Feb 13, 2011
Poruke: 1407
Lokacija: petrovcic
|
Poslato: Uto Jul 24, 2012 5:11 pm Naslov: Re: Scadoxus
|
|
_________________ Radjamo se i umiremo nesvesni da sa nama umire i deo necijeg srca
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
maki75Zaslužni član


Pridružio se: Sep 03, 2009 Poruke: 1704 Lokacija: Sombor
maki75
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 03, 2009
Poruke: 1704
Lokacija: Sombor
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|