
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › SUKULENTI I KAKTUSI › Sukulenti i kaktusi › Kaktusi i sukulenti u stranim botaničkim vrtovima
Kaktusi i sukulenti u stranim botaničkim vrtovima
Sve što vas zanima o sukulentima, kaktusima...
|
|
| Autor |
Poruka |
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Sub Mar 25, 2006 10:45 pm Naslov: Kaktusi i sukulenti u stranim botaničkim vrtovima
|
|
Danas sam posetio zbirku Alberta Plappa.Evo nekoliko slicica iz njegovog raja, sa skromnih 480 kvadratnih metara.
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
85.98 KB |
| Pregleda: |
231 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
100.87 KB |
| Pregleda: |
237 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Sub Mar 25, 2006 10:49 pm Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
I jos malo..
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
94.18 KB |
| Pregleda: |
229 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
98.58 KB |
| Pregleda: |
238 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Sub Mar 25, 2006 10:53 pm Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
Jedan lithops za Stanislavu i Peach..
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
117.28 KB |
| Pregleda: |
230 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
119.37 KB |
| Pregleda: |
234 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
StanislavaPočasni član


Pridružio se: Maj 07, 2005 Poruke: 2445 Lokacija: Zagreb
Stanislava
Počasni član
Pridružio se: Maj 07, 2005
Poruke: 2445
Lokacija: Zagreb
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
BiliUrednik


Pridružio se: Jun 08, 2005 Poruke: 2148 Lokacija: Niš
Bili
Urednik
Pridružio se: Jun 08, 2005
Poruke: 2148
Lokacija: Niš
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Ned Mar 26, 2006 4:28 am Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
Ovo je internet adresa:www.kakteen-plapp.de
|
Opis:
|
Supruga i kcer biraju poklon(moj)
|
| Veličina fajla: |
77.48 KB |
| Pregleda: |
225 puta |
|
|
|
Opis:
|
Kcer je odlucila-ovaj
|
| Veličina fajla: |
91.04 KB |
| Pregleda: |
240 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Ned Mar 26, 2006 4:32 am Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
Ne znam tacno koliko godina ali znam da im dobro ide(finansijski).Nisu bas u cvetu mladosti(oko 50 godina).
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
121.53 KB |
| Pregleda: |
213 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
97.1 KB |
| Pregleda: |
258 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Ned Mar 26, 2006 4:37 am Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
Cene su od 3 do 4 evra,kolekcija lithopsa(7 biljaka)-9 evra.Lophophora 7 evra i tako dalje.
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
101.63 KB |
| Pregleda: |
226 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
107.97 KB |
| Pregleda: |
204 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Ned Mar 26, 2006 4:41 am Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
Danas cu da uslikam moju kupovinu.Tipican zapadni sistem,ako kupis kod njega u stakleniku 20 posto rabat na sve.
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
101.14 KB |
| Pregleda: |
226 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
95.54 KB |
| Pregleda: |
216 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
peachUrednik


Pridružio se: Apr 06, 2005 Poruke: 904 Lokacija: Osijek
peach
Urednik
Pridružio se: Apr 06, 2005
Poruke: 904
Lokacija: Osijek
|
Poslato: Ned Mar 26, 2006 7:55 am Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
DaceZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2005 Poruke: 816 Lokacija: Cuprija
Dace
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2005
Poruke: 816
Lokacija: Cuprija
|
Poslato: Ned Mar 26, 2006 11:19 am Naslov: Re: Kaktusar Plapp Nemacka
|
|
Moja kupovina-Plapp
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
103.07 KB |
| Pregleda: |
245 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
malajecaČlan


Pridružio se: Sep 29, 2005 Poruke: 30 Lokacija: beograd/ns
malajeca
Član
Pridružio se: Sep 29, 2005
Poruke: 30
Lokacija: beograd/ns
|
Poslato: Pon Apr 24, 2006 7:52 pm Naslov: sukulent bašta na novom zelandu.....lepota!
|
|
kad bi mi mogli da pravimo ovako lepe vrtove 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
96 KB |
| Pregleda: |
275 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
111.13 KB |
| Pregleda: |
254 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
68.55 KB |
| Pregleda: |
224 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
alexUrednik


Pridružio se: Apr 17, 2005 Poruke: 1441 Lokacija: Belgrade
alex
Urednik
Pridružio se: Apr 17, 2005
Poruke: 1441
Lokacija: Belgrade
|
Poslato: Pon Apr 24, 2006 8:42 pm Naslov: Re: sukulent bašta na novom zelandu.....lepota!
|
|
ajoj, izvadi mi mas'!
novi zeland je zemlja o kojoj sanjam, momentalno bih se preselio tamo bez trunke razmišljanja! 
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
malajecaČlan


Pridružio se: Sep 29, 2005 Poruke: 30 Lokacija: beograd/ns
malajeca
Član
Pridružio se: Sep 29, 2005
Poruke: 30
Lokacija: beograd/ns
|
Poslato: Pon Apr 24, 2006 9:31 pm Naslov: Re: sukulent bašta na novom zelandu.....lepota!
|
|
da li bi ovako nešto možda moglo da se napravi negde bliže u recimo španiji-barcelona npr.?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ikkaČlan


Pridružio se: Okt 21, 2005 Poruke: 84 Lokacija: Novi Sad
ikka
Član
Pridružio se: Okt 21, 2005
Poruke: 84
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pon Apr 24, 2006 10:20 pm Naslov: Re: sukulent bašta na novom zelandu.....lepota!
|
|
Ma moze i ovde, seprevivumi ladno zive napolju, a ove echeverie na prolece u bastu, kad zahladi u saksiju pa u nezagrejanu prostoriju. One su toliko izdrzljive, negde sam citala kako ljudi koji nemaju gde zimi da drze sukulente, izvade ih iz zemlje, umotaju u papir ili tkaninu i ostave ih da prezime u mraku, pa na prolece ove zivnu i krenu da rastu.
Divota jedna od biljaka, jedino ovi hibridi su izgleda malo tezi za odrzavanje.
Evo prilazem slicicu nekoliko sorti sempervivuma koje imam, a koje su prezimile u dvoristu, izgledaju bolje nego ikad
|
Opis:
|
prolece 2006.
|
| Veličina fajla: |
54.64 KB |
| Pregleda: |
220 puta |
|
|
|
Opis:
|
jesen 2005.
|
| Veličina fajla: |
66.8 KB |
| Pregleda: |
231 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|