
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › SOBNE BILJKE › Orhideje - VRSTE › Cymbidium
Cymbidium
Vrste orhideja...
Forum › Orhideje - VRSTE
|
Strana 31 od 36
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 Sledeća
Prethodna tema ::
Sledeća tema
|
|
|
| Autor |
Poruka |
AkiZaslužni član


Pridružio se: Apr 28, 2008 Poruke: 1133 Lokacija: Kruševac/Srbija
Aki
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 28, 2008
Poruke: 1133
Lokacija: Kruševac/Srbija
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
=jovana=Novi član


Pridružio se: Maj 15, 2011 Poruke: 6 Lokacija: novi sad
=jovana=
Novi član
Pridružio se: Maj 15, 2011
Poruke: 6
Lokacija: novi sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
lazar54Zaslužni član


Pridružio se: Jan 04, 2009 Poruke: 374 Lokacija: Nis
lazar54
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 04, 2009
Poruke: 374
Lokacija: Nis
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
okianerČlan Udruženja


Pridružio se: Feb 25, 2006 Poruke: 3175 Lokacija: Bijela. Boka Kotorska
okianer
Član Udruženja
Pridružio se: Feb 25, 2006
Poruke: 3175
Lokacija: Bijela. Boka Kotorska
|
Poslato: Sre Nov 02, 2011 7:06 am Naslov: Re: Cymbidium
|
|
1. u basti
2. na balkonu
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
90.97 KB |
| Pregleda: |
160 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
48.85 KB |
| Pregleda: |
150 puta |
|
|
_________________ www.orhideje.net/
Exoticus
Poslednji izmenio okianer dana Sre Nov 02, 2011 2:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
aeskaČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 06, 2006 Poruke: 5803 Lokacija: Beograd
aeska
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 06, 2006
Poruke: 5803
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Sre Nov 02, 2011 8:48 am Naslov: Re: Cymbidium
|
|
Samo da su malo vece fotografije  ne vidim dobro cvijet na drugoj. Ima li najava da ce jos neki od ovih u basti cvjetati?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
okianerČlan Udruženja


Pridružio se: Feb 25, 2006 Poruke: 3175 Lokacija: Bijela. Boka Kotorska
okianer
Član Udruženja
Pridružio se: Feb 25, 2006
Poruke: 3175
Lokacija: Bijela. Boka Kotorska
|
Poslato: Sre Nov 02, 2011 2:30 pm Naslov: Re: Cymbidium
|
|
Povecala slike,ove u basti su vecinom izbacile cvjetne stapke,ali ce ovu zimu morati da ostanu napolju.
_________________ www.orhideje.net/
Exoticus
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
aeskaČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 06, 2006 Poruke: 5803 Lokacija: Beograd
aeska
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 06, 2006
Poruke: 5803
Lokacija: Beograd
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
okianerČlan Udruženja


Pridružio se: Feb 25, 2006 Poruke: 3175 Lokacija: Bijela. Boka Kotorska
okianer
Član Udruženja
Pridružio se: Feb 25, 2006
Poruke: 3175
Lokacija: Bijela. Boka Kotorska
|
Poslato: Čet Nov 03, 2011 7:29 am Naslov: Re: Cymbidium
|
|
Primjetila sam da cak i onim hibridima koji su imali krupne cvijetove ,nakon nekih 3 godine provedene u basti , usled nedostatka prihranjivanja,vjerovatno izlozensti vremenskim uslovima ,cvjetovi izbijaju mnogo manji.
_________________ www.orhideje.net/
Exoticus
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
LidijaČlan Udruženja


Pridružio se: Maj 08, 2006 Poruke: 11341 Lokacija: Beograd
Lidija
Član Udruženja
Pridružio se: Maj 08, 2006
Poruke: 11341
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Čet Nov 03, 2011 8:39 am Naslov: Re: Cymbidium
|
|
A što ih ne prihranjuješ kad su već u saksijama? I - u stvari - ostavljaš li ih tako neukopane?
Predivni cvetovi na toj drugoj fotki, ja se nadam da ću ove zime videti neki i na moja dva zajedno zasađena (zeleni i pačje žuti)... prošle su počeli da formiraju cvetne drške, a onda su štenci povukli saksiju s klupe - cimbi im je bio jaaako zanimljiva igračka sa svim onim visećim listovima - i posle pada na glavu i lomljenja par cvetnih drški, više ništa od cvetanja.
Saksija s njima je sada kod mame u negrejanoj sobi, malo sam u dilemi koliko da zalivam s obzirom da sad kreće formiranje pupoljaka? Predpostavljam da supstrat ne bi trebalo skroz da se osuši...
_________________ Nije isto živeti i biti živ!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
exotic_plantZaslužni član


Pridružio se: Jun 08, 2008 Poruke: 966 Lokacija: Aleksinac
exotic_plant
Zaslužni član
Pridružio se: Jun 08, 2008
Poruke: 966
Lokacija: Aleksinac
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
LidijaČlan Udruženja


Pridružio se: Maj 08, 2006 Poruke: 11341 Lokacija: Beograd
Lidija
Član Udruženja
Pridružio se: Maj 08, 2006
Poruke: 11341
Lokacija: Beograd
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
aeskaČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 06, 2006 Poruke: 5803 Lokacija: Beograd
aeska
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 06, 2006
Poruke: 5803
Lokacija: Beograd
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Kruno-DendČlan


Pridružio se: Jul 10, 2011 Poruke: 32 Lokacija: Križ (Croatia)
Kruno-Dend
Član
Pridružio se: Jul 10, 2011
Poruke: 32
Lokacija: Križ (Croatia)
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Mary JoČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 22, 2006 Poruke: 4781 Lokacija: Beograd
Mary Jo
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 22, 2006
Poruke: 4781
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Ned Nov 20, 2011 7:12 pm Naslov: Re: Cymbidium
|
|
... i kod mene 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
118.72 KB |
| Pregleda: |
129 puta |
|
|
_________________ Ako želiš biti srećan 1 dan - opij se,
ako želiš biti srećan nedelju dana - prodaj imanje,
ako želiš biti srećan mesec dana - oženi se,
ako želiš sreću celog života - gaji cveće!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
DivaČlan Udruženja


Pridružio se: Avg 16, 2006 Poruke: 2780 Lokacija: Beograd
Diva
Član Udruženja
Pridružio se: Avg 16, 2006
Poruke: 2780
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Ned Nov 20, 2011 9:21 pm Naslov: Re: Cymbidium
|
|
divno Mary  koje je boje? jel vec cvetao kod tebe?
_________________ Long live ours plants!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
|
Forum
› Orhideje - VRSTE
|
Strana 31 od 36
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 Sledeća
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|