
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › BAŠTENSKE BILJKE › Ruže › Ruze stablasice
Ruze stablasice
Sve o ružama...
Forum › Ruže
|
Strana 20 od 26
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 Sledeća
Prethodna tema ::
Sledeća tema
|
|
|
| Autor |
Poruka |
makidzonZaslužni član


Pridružio se: Dec 19, 2009 Poruke: 112
makidzon
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 19, 2009
Poruke: 112
|
Poslato: Sre Apr 25, 2012 8:13 pm Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Isto Nikolo Paganini stara godinu dana
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
173.61 KB |
| Pregleda: |
252 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
vladaslavNovi član


Pridružio se: Apr 23, 2012 Poruke: 4
vladaslav
Novi član
Pridružio se: Apr 23, 2012
Poruke: 4
|
Poslato: Čet Apr 26, 2012 8:47 am Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Super, hvala maki...
Akoji mesec u toku jeseni je najbolji za sadnju...
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
belibregZaslužni član


Pridružio se: Mar 17, 2009 Poruke: 1112 Lokacija: Aleksinac
belibreg
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 17, 2009
Poruke: 1112
Lokacija: Aleksinac
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
vladaslavNovi član


Pridružio se: Apr 23, 2012 Poruke: 4
vladaslav
Novi član
Pridružio se: Apr 23, 2012
Poruke: 4
|
Poslato: Pet Apr 27, 2012 8:18 am Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
belbreže ja sam vladAslav
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
belibregZaslužni član


Pridružio se: Mar 17, 2009 Poruke: 1112 Lokacija: Aleksinac
belibreg
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 17, 2009
Poruke: 1112
Lokacija: Aleksinac
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cicciobellaNovi član


Pridružio se: Mar 16, 2012 Poruke: 4
cicciobella
Novi član
Pridružio se: Mar 16, 2012
Poruke: 4
|
Poslato: Sre Maj 02, 2012 5:14 am Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Ovog sam proljeća posadila dvije ruže stablašice. Jedna se super primila i vrlo lijepo se razlistala, prekrasna je  . Druga stoji još uvijek u istom stanju kakva je bila i kad sam ju posadila  . Da li to znači da se nije primila? Svakodnevno ju obilazim i tražim neke znakove da će krenuti,ali ništa...Mogu li nešto poduzeti ili da i dalje samo čekam i nadam se?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cicciobellaNovi član


Pridružio se: Mar 16, 2012 Poruke: 4
cicciobella
Novi član
Pridružio se: Mar 16, 2012
Poruke: 4
|
Poslato: Čet Maj 03, 2012 4:47 am Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Baš nitko  Na ovom forumu me oduševila ljubav prema cvijeću koja naprosto zrači iz svih postova a i spremnost da se pomogne. a sada baš nitko... voljela bih da mi netko kaže da li postoji način da vidim je li ta ruža uopće živa....
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
makidzonZaslužni član


Pridružio se: Dec 19, 2009 Poruke: 112
makidzon
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 19, 2009
Poruke: 112
|
Poslato: Čet Maj 03, 2012 1:01 pm Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
cicciobella trebala bi da krene. Jednostavno nekim ruzama treba vise vremena. Tu moze da ima 1001 stavka zasto ne napreduju isto. Samo se strpi.A sto se tice javljanja dosta je ljudi spojilo praznik pa mozda nisu kuci.Mozda bi bilo jednostavnije da je slikas,ili malo bolje opises.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cicciobellaNovi član


Pridružio se: Mar 16, 2012 Poruke: 4
cicciobella
Novi član
Pridružio se: Mar 16, 2012
Poruke: 4
|
Poslato: Uto Maj 08, 2012 10:49 am Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Hvala ti makidzon. Evo stavit ću sliku, ne znam može li se iz nje nešto zaključiti. To je trebala biti moja favorit žuta ruža. Nikako nemam sreće sa žutim ružama. Ili ih kupim kao žute pa budu sasvim druge boje  , ili mi se ovo dogodi 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
74.29 KB |
| Pregleda: |
182 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
daca77Zaslužni član


Pridružio se: Apr 29, 2009 Poruke: 496 Lokacija: Nis
daca77
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 29, 2009
Poruke: 496
Lokacija: Nis
|
Poslato: Pon Maj 21, 2012 5:51 pm Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Evo i moje stablasice... 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
150.6 KB |
| Pregleda: |
170 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
belibregZaslužni član


Pridružio se: Mar 17, 2009 Poruke: 1112 Lokacija: Aleksinac
belibreg
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 17, 2009
Poruke: 1112
Lokacija: Aleksinac
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
rjabinaZaslužni član


Pridružio se: Okt 22, 2011 Poruke: 215 Lokacija: Lesak, sever Kosova
rjabina
Zaslužni član
Pridružio se: Okt 22, 2011
Poruke: 215
Lokacija: Lesak, sever Kosova
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
belibregZaslužni član


Pridružio se: Mar 17, 2009 Poruke: 1112 Lokacija: Aleksinac
belibreg
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 17, 2009
Poruke: 1112
Lokacija: Aleksinac
|
Poslato: Pet Jun 15, 2012 4:26 pm Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Jedan, ali vredan! Glorija Dej je prelepa ruza!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
rjabinaZaslužni član


Pridružio se: Okt 22, 2011 Poruke: 215 Lokacija: Lesak, sever Kosova
rjabina
Zaslužni član
Pridružio se: Okt 22, 2011
Poruke: 215
Lokacija: Lesak, sever Kosova
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Čet Sep 13, 2012 7:24 pm Naslov: Re: Ruze stablasice
|
|
Da li neko zna koja je cena sada za stablashice?
naime trazim zutu ( iskljuchivo  ) ...topalovic nema ...a ostali po netu nisu postavili cene ili su neke prastare ( cena od 500 din -mislim da nije realno ..ili se varam ?)
ne traba mi puno 4-5 kom
_________________ Necu da mi život ispada iz ruku, želim hodati, a ne da me vuku
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
|
Forum
› Ruže
|
Strana 20 od 26
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 Sledeća
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|