
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › BAŠTENSKE BILJKE › Baštenske biljke › Gerber - Gerbera
Gerber - Gerbera
Cveće za baštu i vrtove...
|
|
| Autor |
Poruka |
KoreanaZaslužni član


Pridružio se: Feb 04, 2010 Poruke: 1473 Lokacija: Bezdan
Koreana
Zaslužni član
Pridružio se: Feb 04, 2010
Poruke: 1473
Lokacija: Bezdan
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
FrajlicaČlan


Pridružio se: Okt 13, 2011 Poruke: 16 Lokacija: Lacarak
Frajlica
Član
Pridružio se: Okt 13, 2011
Poruke: 16
Lokacija: Lacarak
|
Poslato: Pet Okt 21, 2011 3:24 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
Ja sam posadila gerber iz semena u saksiju i nikla su mi dva...nadam se da ce nici i ona tri 
I da cu imati lepe cvetice....
Svi gerberi su prelepi i negde sam procitala da vole cvetal ili prehranu za cvetnice!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mersijaČlan


Pridružio se: Jul 28, 2012 Poruke: 68 Lokacija: sarajevo
mersija
Član
Pridružio se: Jul 28, 2012
Poruke: 68
Lokacija: sarajevo
|
Poslato: Sub Okt 13, 2012 9:44 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
da li gerber može prezimiti u bašti?????
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ggmUrednik


Pridružio se: Jul 28, 2005 Poruke: 8536 Lokacija: Beogradski pašaluk
ggm
Urednik
Pridružio se: Jul 28, 2005
Poruke: 8536
Lokacija: Beogradski pašaluk
|
Poslato: Sub Okt 13, 2012 11:02 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
| mersija citat: |
| da li gerber može prezimiti u bašti????? |
U našem podneblju na žalost ne može
_________________ Tolerancija je dobra, ali ne prema netolerantninma
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
BraljinaZaslužni član


Pridružio se: Jan 29, 2013 Poruke: 239 Lokacija: Ražanj
Braljina
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 29, 2013
Poruke: 239
Lokacija: Ražanj
|
Poslato: Uto Jan 29, 2013 3:11 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
Volim gerbere, u zimskom periodu čuvam ih u dnevnoj sobi na svetlom i toplom mestu.U rano proleće iznosim ih na terasu. Celog leta su na suncu, ali ih zato svakodnevno polivam.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cocacola3Član


Pridružio se: Mar 21, 2012 Poruke: 76 Lokacija: crna gora
cocacola3
Član
Pridružio se: Mar 21, 2012
Poruke: 76
Lokacija: crna gora
|
Poslato: Uto Mar 19, 2013 4:12 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
u kojem mjesecu se moze posejati gerber?mnogo mi se svidja bih da uzmem sjeme ovih dana.planiram da ga drzim na terasi koja je ljeti u suncu vec od 11 sati,pa do 6 popodne...plasim se da im toliko sunca ne smeta?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
zeljko88Član Udruženja


Pridružio se: Jan 04, 2010 Poruke: 1127 Lokacija: Turija
zeljko88
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 04, 2010
Poruke: 1127
Lokacija: Turija
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cocacola3Član


Pridružio se: Mar 21, 2012 Poruke: 76 Lokacija: crna gora
cocacola3
Član
Pridružio se: Mar 21, 2012
Poruke: 76
Lokacija: crna gora
|
Poslato: Sre Mar 20, 2013 7:45 am Naslov: Re: Gerberi
|
|
super,danas idem da kupim sjeme .
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
marice4Novi član


Pridružio se: Jul 17, 2013 Poruke: 1 Lokacija: Prilep
marice4
Novi član
Pridružio se: Jul 17, 2013
Poruke: 1
Lokacija: Prilep
|
Poslato: Pon Jul 22, 2013 5:29 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
Kupiv gerber so mnogu ubavi cvetovi. Po izvesno vreme cvetovite padnaa i sega lisjata mu se super ama nikako da pusti cvet. Ne znam zosto. Ako moze nekoj da mi odgovori sto da napravam za da procveta.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
BraljinaZaslužni član


Pridružio se: Jan 29, 2013 Poruke: 239 Lokacija: Ražanj
Braljina
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 29, 2013
Poruke: 239
Lokacija: Ražanj
|
Poslato: Čet Avg 08, 2013 2:36 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
Moji gerberi su prelepi, nabavila sam ih u martu od Željka 88 i po njegovoj preporuci polivala sam ih murtonikom 20+20+20 i Kemirom. Baš mi lepo napreduju, neprekidno cvetalu. Hvala ti Željko88
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
118.87 KB |
| Pregleda: |
157 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
157.46 KB |
| Pregleda: |
156 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
173.06 KB |
| Pregleda: |
145 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
BraljinaZaslužni član


Pridružio se: Jan 29, 2013 Poruke: 239 Lokacija: Ražanj
Braljina
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 29, 2013
Poruke: 239
Lokacija: Ražanj
|
Poslato: Čet Avg 08, 2013 2:38 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
Evo još nekih boja,
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
114.75 KB |
| Pregleda: |
140 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
128.79 KB |
| Pregleda: |
147 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
160.21 KB |
| Pregleda: |
168 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
frozenZaslužni član


Pridružio se: Mar 01, 2013 Poruke: 791 Lokacija: Kostolac
frozen
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 01, 2013
Poruke: 791
Lokacija: Kostolac
|
Poslato: Pon Okt 14, 2013 6:13 am Naslov: Re: Gerberi
|
|
Treba mi pomoc,da li su ovo gerberi?
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
181.17 KB |
| Pregleda: |
151 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cimbiUrednik


Pridružio se: Dec 15, 2005 Poruke: 5961 Lokacija: Niš
cimbi
Urednik
Pridružio se: Dec 15, 2005
Poruke: 5961
Lokacija: Niš
|
Poslato: Pon Okt 14, 2013 6:16 am Naslov: Re: Gerberi
|
|
Nisu, to je Zinnia elegans.
_________________ Eadem mutata resurgo.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
frozenZaslužni član


Pridružio se: Mar 01, 2013 Poruke: 791 Lokacija: Kostolac
frozen
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 01, 2013
Poruke: 791
Lokacija: Kostolac
|
Poslato: Pon Okt 14, 2013 6:26 am Naslov: Re: Gerberi
|
|
Hvala cimbi
_________________ Podeli svoje znanje sa drugima.
To je put da postaneš besmrtan.
- Dalai Lama -
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kaya991Novi član


Pridružio se: Nov 07, 2013 Poruke: 1 Lokacija: Raska
kaya991
Novi član
Pridružio se: Nov 07, 2013
Poruke: 1
Lokacija: Raska
|
Poslato: Sre Sep 17, 2014 10:21 pm Naslov: Re: Gerberi
|
|
Zdravo svima,nova sam ovde...:-)
Treba mi nekoliko saveta...
Ja sam na prolece kupila mini gerbere i posadila u bastu,celo leto su cvetali i imali dosta sunca i vlage,i sada cvetaju. Precvetale cvetove sam bacala pored onih na zemlju tako da su mnogo nikli.
Ali kako da ih sacuvam zimi,sada idu hladni dani,sta da im radim?
Da li treba da ih presadim iz baste u saksije i unesem u kucu ili sta vec da radim???
Hvala svima,cekam vase savete.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|