
Sadržaj

MiniChat
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36 Hanza: Novi preparati u mojoj prodavnici 06-Mar-2026 18:30:57
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › OSTALE BILJNE VRSTE › Voće › Mangifiera indica (Mango)
Mangifiera indica (Mango)
Voće i voćarske preradjevine
|
|
| Autor |
Poruka |
hopplaČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 19, 2007 Poruke: 1708 Lokacija: Dalmacija
hoppla
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 19, 2007
Poruke: 1708
Lokacija: Dalmacija
|
Poslato: Čet Jul 05, 2018 2:40 pm Naslov: Re: Mangifiera indica (Mango)
|
|
Evo i mog manga; zna da nije dobro kad su listovi objeseni ali ne znam sta mu je. Dobijen na poklon .
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
48.15 KB |
| Pregleda: |
203 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
bojanjNovi član


Pridružio se: Maj 03, 2020 Poruke: 1
bojanj
Novi član
Pridružio se: Maj 03, 2020
Poruke: 1
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
veka91Zaslužni član


Pridružio se: Jul 27, 2012 Poruke: 431 Lokacija: Užice- usda zone 7(Beograd 8a)Srbija
veka91
Zaslužni član
Pridružio se: Jul 27, 2012
Poruke: 431
Lokacija: Užice- usda zone 7(Beograd 8a)Srbija
|
Poslato: Sre Jan 27, 2021 5:56 pm Naslov: Re: Mangifiera indica (Mango)
|
|
Pre mesec ipo dana stavio sam Mango na klijanje, kupio plod u marketu
Ovako je izgledao pre mesec dana
Ovako danas izgleda Mango..
Inace Mango je Tropska vocka, mislim da i na moru ne moze da uspe Dalmacija Crna Gora, Mozda moze samo na Jug Evrope tipa Sicilija, Jug Spanije, ili Kipar i Krit i jos neka Ostrva Sredozemlja.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
drveniČlan Udruženja


Pridružio se: Maj 24, 2007 Poruke: 4817 Lokacija: Novi Sad
drveni
Član Udruženja
Pridružio se: Maj 24, 2007
Poruke: 4817
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
veka91Zaslužni član


Pridružio se: Jul 27, 2012 Poruke: 431 Lokacija: Užice- usda zone 7(Beograd 8a)Srbija
veka91
Zaslužni član
Pridružio se: Jul 27, 2012
Poruke: 431
Lokacija: Užice- usda zone 7(Beograd 8a)Srbija
|
Poslato: Sre Jan 27, 2021 11:10 pm Naslov: Re: Mangifiera indica (Mango)
|
|
@drveni bravo ovo nije mango
pogledao sam oko Manga sve i upravu si ovo nije ,mango lepo je bio proklijao, medjutim malo pre sam video kad sam ga okopao strulila je drska koja je proklijala da li od prevelike vode ili od nekakavih gljivica, 👎ovo je nekakva trava, nije mi uspeo mango iz Semena👎
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
milica1Zaslužni član


Pridružio se: Dec 07, 2008 Poruke: 140
milica1
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 07, 2008
Poruke: 140
|
Poslato: Čet Jan 12, 2023 12:02 pm Naslov: Re: Mangifiera indica (Mango)
|
|
Da li je ovo malo zacetak korena?
Ima li neko savet na koju stranu ubaciti semenku u zemlju? 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
3.24 MB |
| Pregleda: |
124 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
solecarZaslužni član


Pridružio se: Maj 29, 2008 Poruke: 466 Lokacija: Beograd
solecar
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 29, 2008
Poruke: 466
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Čet Jan 12, 2023 10:56 pm Naslov: Re: Mangifiera indica (Mango)
|
|
Na stranu na koju koren krene da raste, na tu stranu sadimo biljku u zemlju. Kako si uspela da ti pusti koren?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
milica1Zaslužni član


Pridružio se: Dec 07, 2008 Poruke: 140
milica1
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 07, 2008
Poruke: 140
|
Poslato: Pet Jan 13, 2023 6:02 am Naslov: Re: Mangifiera indica (Mango)
|
|
Nisam uspela, ovakvu sam je izvadila iz kostice, zato i ne znam sta je sta, i kako da je ubacim u zemlju.
Inace kad kupujem kupim neki prezreli sto crveniji i mekaniji. Mislila sam da je kostica previse tvrda ali nije uopste.
I avokado sam jednom kupila prezreo u njemu je vec bio pusten koren.
On je dosta lak za kretanje, videcemo ovo.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|