
Sadržaj

MiniChat
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36 Hanza: Novi preparati u mojoj prodavnici 06-Mar-2026 18:30:57
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › OSTALE BILJNE VRSTE › Voće › Pepino
Pepino
Voće i voćarske preradjevine
|
|
| Autor |
Poruka |
VojvodaČlan Udruženja


Pridružio se: Dec 21, 2008 Poruke: 9127 Lokacija: Predejane-Motel-Predejane
Vojvoda
Član Udruženja
Pridružio se: Dec 21, 2008
Poruke: 9127
Lokacija: Predejane-Motel-Predejane
|
Poslato: Čet Jun 13, 2013 1:53 pm Naslov: Re: Pepino
|
|
Hvala drug. Ugovorio sam sa Sanjom ali ce mi poslati tek posle 15. juna jer idem na teren a ona je u nekoj guzvi .
Hvala i ako treba nesto znas gde da se obratis .
_________________ Nenad Vojvoda Sinadinovic
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
zeljko88Član Udruženja


Pridružio se: Jan 04, 2010 Poruke: 1127 Lokacija: Turija
zeljko88
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 04, 2010
Poruke: 1127
Lokacija: Turija
|
Poslato: Ned Jun 16, 2013 8:17 am Naslov: Re: Pepino
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
isakovČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 22, 2011 Poruke: 387 Lokacija: novi sad
isakov
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 22, 2011
Poruke: 387
Lokacija: novi sad
|
Poslato: Uto Jun 18, 2013 6:52 pm Naslov: Re: Pepino
|
|
zeljko super! nadam se da ce i od mog biti nesto....cveta, ali jos ne vidim plodove
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
zeljko88Član Udruženja


Pridružio se: Jan 04, 2010 Poruke: 1127 Lokacija: Turija
zeljko88
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 04, 2010
Poruke: 1127
Lokacija: Turija
|
Poslato: Sre Jun 19, 2013 7:56 am Naslov: Re: Pepino
|
|
Isakov uzmi cetkicu pa pripomogni malo  , soja je cetkicom oprasivao ima vise plodova nego kod mene
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
isakovČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 22, 2011 Poruke: 387 Lokacija: novi sad
isakov
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 22, 2011
Poruke: 387
Lokacija: novi sad
|
Poslato: Pet Jun 21, 2013 12:16 pm Naslov: Re: Pepino
|
|
probacu....
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
tdikiČlan Udruženja


Pridružio se: Nov 15, 2008 Poruke: 1357 Lokacija: Pancevo
tdiki
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 15, 2008
Poruke: 1357
Lokacija: Pancevo
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sojaUrednik


Pridružio se: Jan 23, 2007 Poruke: 6092 Lokacija: Novi Sad
soja
Urednik
Pridružio se: Jan 23, 2007
Poruke: 6092
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sojaUrednik


Pridružio se: Jan 23, 2007 Poruke: 6092 Lokacija: Novi Sad
soja
Urednik
Pridružio se: Jan 23, 2007
Poruke: 6092
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sojaUrednik


Pridružio se: Jan 23, 2007 Poruke: 6092 Lokacija: Novi Sad
soja
Urednik
Pridružio se: Jan 23, 2007
Poruke: 6092
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pon Jul 08, 2013 6:58 am Naslov: Re: Pepino
|
|
_________________ Život je bajka koju sami pišemo...
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
zeljko88Član Udruženja


Pridružio se: Jan 04, 2010 Poruke: 1127 Lokacija: Turija
zeljko88
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 04, 2010
Poruke: 1127
Lokacija: Turija
|
Poslato: Pet Jul 26, 2013 6:03 am Naslov: Re: Pepino
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sojaUrednik


Pridružio se: Jan 23, 2007 Poruke: 6092 Lokacija: Novi Sad
soja
Urednik
Pridružio se: Jan 23, 2007
Poruke: 6092
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pet Avg 02, 2013 5:39 am Naslov: Re: Pepino
|
|
_________________ Život je bajka koju sami pišemo...
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
zeljko88Član Udruženja


Pridružio se: Jan 04, 2010 Poruke: 1127 Lokacija: Turija
zeljko88
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 04, 2010
Poruke: 1127
Lokacija: Turija
|
Poslato: Pet Avg 02, 2013 5:41 am Naslov: Re: Pepino
|
|
Ovaj je skoro zreo kako mi se cini
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sojaUrednik


Pridružio se: Jan 23, 2007 Poruke: 6092 Lokacija: Novi Sad
soja
Urednik
Pridružio se: Jan 23, 2007
Poruke: 6092
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pet Avg 02, 2013 5:47 am Naslov: Re: Pepino
|
|
Plodovi su još tvrdi, a juče sam ovu biljku u saksiji morao istretirati Vertimecom, listovi su puni grinja...
_________________ Život je bajka koju sami pišemo...
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
tdikiČlan Udruženja


Pridružio se: Nov 15, 2008 Poruke: 1357 Lokacija: Pancevo
tdiki
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 15, 2008
Poruke: 1357
Lokacija: Pancevo
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sojaUrednik


Pridružio se: Jan 23, 2007 Poruke: 6092 Lokacija: Novi Sad
soja
Urednik
Pridružio se: Jan 23, 2007
Poruke: 6092
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pet Avg 16, 2013 5:39 am Naslov: Re: Pepino
|
|
_________________ Život je bajka koju sami pišemo...
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|