
Sadržaj

MiniChat
orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36 Hanza: Novi preparati u mojoj prodavnici 06-Mar-2026 18:30:57
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › OSTALE BILJNE VRSTE › Voće › Banana
Banana
Voće i voćarske preradjevine
Forum › Voće
|
Strana 132 od 142
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 Sledeća
Prethodna tema ::
Sledeća tema
|
|
|
| Autor |
Poruka |
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Sub Sep 20, 2014 9:25 am Naslov: Re: Banana
|
|
Basjao ali silom prilika (3 psa ) mora u saksiju ... Imam neshto mladica pa cu ih na probati u zemlju ( mozda ovi magarci NeCe  )
_________________ Necu da mi život ispada iz ruku, želim hodati, a ne da me vuku
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
naskovicZaslužni član


Pridružio se: Jan 20, 2011 Poruke: 704 Lokacija: Nis
naskovic
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 20, 2011
Poruke: 704
Lokacija: Nis
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Sub Sep 20, 2014 11:00 am Naslov: Re: Banana
|
|
Dzaba ...dva lovachka ....znaju sta nosim kad krenem iza coshe  ,treci je ovchar (shtene bobtaila ) ...sad je u fazi ispitivanja ' za shta ce dobiti batina ' a za shta 'nisam JAKO besna ' pa kopa do besvesti  al' kad ne vidim .... sad koji dan mi izvirila 2 Kineza iz 'njegove rupe' ..on na 10 m i glumi spavanje a shape crrrne...
_________________ Necu da mi život ispada iz ruku, želim hodati, a ne da me vuku
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
naskovicZaslužni član


Pridružio se: Jan 20, 2011 Poruke: 704 Lokacija: Nis
naskovic
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 20, 2011
Poruke: 704
Lokacija: Nis
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Sub Sep 20, 2014 5:12 pm Naslov: Re: Banana
|
|
Znash ,da se ne lagimo ...mozda ce moj post biti pogreshno shvacen ( pogotovo na SB forumu  ) ali ako trebam birati izmedju biljaka saksije i pasa ... nisam na chisto ...ovo je kompromis ..shto bi rekli 'i jare i pare '
Sada biljke tepamo SaMo crveni pauk i ja 
_________________ Necu da mi život ispada iz ruku, želim hodati, a ne da me vuku
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
khodalicZaslužni član


Pridružio se: Sep 07, 2008 Poruke: 736 Lokacija: Croatia(Podravina)
khodalic
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 07, 2008
Poruke: 736
Lokacija: Croatia(Podravina)
|
Poslato: Pon Okt 13, 2014 6:30 pm Naslov: Re: Banana
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
psihicZaslužni član


Pridružio se: Apr 18, 2013 Poruke: 155 Lokacija: Uzice
psihic
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 18, 2013
Poruke: 155
Lokacija: Uzice
|
Poslato: Sre Okt 15, 2014 9:22 am Naslov: Re: Banana
|
|
I meni je za sada crvena "tiha patnja" ali nije losa
ni ova moja

obicna Basjo . Sada u jesen joj je palo na pamet da postane mama ...i namuci nas poprilicno , jedva je izvadismo iz zemlje i prebacismo u saksiju . Ali mladice od tada ni makac , cak je jedna pocela da crni .:)
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
janci1Zaslužni član


Pridružio se: Okt 17, 2010 Poruke: 343 Lokacija: Pivnice juzna Backa
janci1
Zaslužni član
Pridružio se: Okt 17, 2010
Poruke: 343
Lokacija: Pivnice juzna Backa
|
Poslato: Sub Okt 18, 2014 2:30 pm Naslov: Re: Banana
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
TedusZaslužni član


Pridružio se: Dec 23, 2013 Poruke: 289 Lokacija: Subotica
Tedus
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 23, 2013
Poruke: 289
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Pet Jan 02, 2015 8:56 pm Naslov: Re: Banana
|
|
@janci1 prelepa ti je banana! Da li je tin pred zimu seces ako ti ostaje napolju, posto sam video da to rade?
_________________ Ljudi se strasno iznenade kada se sa njima ponasas kao sto se oni ponasaju sa tobom!
Nikada se ne raspravljaj sa glupim ljudima
, oni ce te povuci dole, na njihov nivo,i tamo ce te pobediti iskustvom!!!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MonkConsigliere


Pridružio se: Mar 03, 2007 Poruke: 8580 Lokacija: Subotica
Monk
Consigliere
Pridružio se: Mar 03, 2007
Poruke: 8580
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Pet Jan 02, 2015 10:10 pm Naslov: Re: Banana
|
|
Tedus ,dok se ne javi Janci... ako su napolju preko zime ,zasadjene u zemlji i nemaju nikakvu zashtitu - seku se ,zatim se ostatak stabla prekrije slamom ,suvim lishcem ( ko shta ima  ) .Ako te put nanese ka Palicu videcesh mnoga stabla banana po dvorishtima ( naravno ,na prolece ,sad su sve ' odcechene za glavu'
Moje su sve po saksijama tako da ih samo prebacim na neshto hladnije ( spram letnjih temp.ali toplije nego shto je napolju ali im treba svetla da bi kako-tako prezimile ) Na prolece ,sve polude ,svakako ...
ali ,ako imash uslova ,uvek je bolje da su napolju ,zasadjene u zemlji - bolje ,brze rastu ,zdravije su nego ove moje u saksijama ( silom prilika)
_________________ Necu da mi život ispada iz ruku, želim hodati, a ne da me vuku
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
TedusZaslužni član


Pridružio se: Dec 23, 2013 Poruke: 289 Lokacija: Subotica
Tedus
Zaslužni član
Pridružio se: Dec 23, 2013
Poruke: 289
Lokacija: Subotica
|
Poslato: Sub Jan 03, 2015 10:09 pm Naslov: Re: Banana
|
|
| Monk citat: |
Tedus ,dok se ne javi Janci... ako su napolju preko zime ,zasadjene u zemlji i nemaju nikakvu zashtitu - seku se ,zatim se ostatak stabla prekrije slamom ,suvim lishcem ( ko shta ima ) .Ako te put nanese ka Palicu videcesh mnoga stabla banana po dvorishtima ( naravno ,na prolece ,sad su sve ' odcechene za glavu'
Moje su sve po saksijama tako da ih samo prebacim na neshto hladnije ( spram letnjih temp.ali toplije nego shto je napolju ali im treba svetla da bi kako-tako prezimile ) Na prolece ,sve polude ,svakako ...
ali ,ako imash uslova ,uvek je bolje da su napolju ,zasadjene u zemlji - bolje ,brze rastu ,zdravije su nego ove moje u saksijama ( silom prilika) |
Hvala na brzom odgovoru. Cesto prolazim kroz Palic, bas sam na Palicu i video da seku, zato pitam.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sojaUrednik


Pridružio se: Jan 23, 2007 Poruke: 6092 Lokacija: Novi Sad
soja
Urednik
Pridružio se: Jan 23, 2007
Poruke: 6092
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
znakpitanjaČlan Udruženja


Pridružio se: Nov 11, 2010 Poruke: 5320 Lokacija: Beška
znakpitanja
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 11, 2010
Poruke: 5320
Lokacija: Beška
|
Poslato: Pon Mar 16, 2015 2:43 pm Naslov: Re: Banana
|
|
_________________ Sanja
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
floressitaZaslužni član


Pridružio se: Okt 02, 2007 Poruke: 324 Lokacija: Surčin
floressita
Zaslužni član
Pridružio se: Okt 02, 2007
Poruke: 324
Lokacija: Surčin
|
Poslato: Uto Mar 17, 2015 3:12 pm Naslov: Re: Banana
|
|
Da li je rano za otkopavanje? Ja moju luftiram vec par dana, otkako je otoplilo, ali joj uvece opet navucem zimski kaputic (mineralna vuna+najlon dzak)... Prezivela je, pa se bojim da mi sad ne ode...
_________________ zeitgeist.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
|
Forum
› Voće
|
Strana 132 od 142
Idi na stranu: Prethodna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 Sledeća
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

U Enciklopediji:

Poručite:
|