
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › SOBNE BILJKE › Sobne biljke › Mini ruže - Rosa, Rose, Miniature roses
Mini ruže - Rosa, Rose, Miniature roses
Podforumi: Prepoznavanje sobnih biljaka, Paprati, Razno
|
|
| Autor |
Poruka |
OrhidejaPočasni član


Pridružio se: Apr 08, 2005 Poruke: 841 Lokacija: West Coast, Canada
Orhideja
Počasni član
Pridružio se: Apr 08, 2005
Poruke: 841
Lokacija: West Coast, Canada
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 3:40 am Naslov: Mini ruže - Rosa, Rose, Miniature roses
|
|
Ja ruze volim u svakoj boji i obliku. Evo, kako su moje mini ruzice procvetale bas ovih dana:
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
56.77 KB |
| Pregleda: |
493 puta |
|
|
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
56.45 KB |
| Pregleda: |
373 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
SnježnaZaslužni član


Pridružio se: Maj 17, 2005 Poruke: 220 Lokacija: Novi Sad
Snježna
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 17, 2005
Poruke: 220
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mizzaUrednik


Pridružio se: Jan 06, 2005 Poruke: 1212 Lokacija: Beograd
mizza
Urednik
Pridružio se: Jan 06, 2005
Poruke: 1212
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 8:37 am Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
Draga Snjezna,
Pre par godina sa dobila na poklon te minijaturne ruzice. Mnogo su mi se dopale, bas zato sto imaju male cvetove, a o boji da ti ne pricam... to je neka boja izmedju narandzaste i ruzicaste... ma prelepo. I meni je bilo zao da je cuvam u saksiji na prozoru i odlucim da je posadim u bastu. Neverevotano je koliko se ona razgranala! Napravila je pravi zbun i porasla veeelika u visinu. Tri godine mi je u basti i prosla sve ono sto su prosle i ostale "otporne" ruze i pregrmela sve zime. Cinjenica je da se za nju lakse lepe npr. gljive, koje su bile popularne ovog leta (  ), ali ipak nije ona tako mlitava!
E sada, ja to znam iz svog iskustva, ali mozda sam samo imala srece...

_________________ www.cvrkutanje.net
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
dafodilZaslužni član


Pridružio se: Mar 04, 2005 Poruke: 762 Lokacija: Novi Sad
dafodil
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 04, 2005
Poruke: 762
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 9:40 am Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
ruza, k`o ruza...Tretman je isti, a lakse se razboljeva jer je blize zemlji i grane su gusce...Krupnije pupoljke dobijas selekcijom...
manji broj pupoljaka = veca velicina
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
jovsČlan Udruženja


Pridružio se: Maj 10, 2005 Poruke: 1351 Lokacija: mihajlovac
jovs
Član Udruženja
Pridružio se: Maj 10, 2005
Poruke: 1351
Lokacija: mihajlovac
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 11:32 am Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
i moja mini ruza je u basti, samo sto vise nije bas mini. prelepo napreduje, pa sam zbog toga pored staze posadila nekoliko tih ruza.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
SnježnaZaslužni član


Pridružio se: Maj 17, 2005 Poruke: 220 Lokacija: Novi Sad
Snježna
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 17, 2005
Poruke: 220
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mizzaUrednik


Pridružio se: Jan 06, 2005 Poruke: 1212 Lokacija: Beograd
mizza
Urednik
Pridružio se: Jan 06, 2005
Poruke: 1212
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 3:25 pm Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
Meni ta ruzica cveta od juna do novembra. Otprilike tako!  I uvek je prepuna cveca! Ma, mnogo je volim!!!
Mogu i deo svoje da ti poklonim Snjezna, uskoro cemo mi opet u Novi Sad. Obecala sam ti kafu! 
Daf ce da mi pomogne oko oziljavanja...  Jel' moze?
_________________ www.cvrkutanje.net
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mayZaslužni član


Pridružio se: Apr 03, 2005 Poruke: 1168 Lokacija: Slavonija ravna
may
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 03, 2005
Poruke: 1168
Lokacija: Slavonija ravna
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
PrleČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 23, 2005 Poruke: 1250 Lokacija: Loznica
Prle
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 23, 2005
Poruke: 1250
Lokacija: Loznica
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 10:02 pm Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
Orhideja,ruze su ti VAU!!!!A i tvoji aranzmani doprinose tome da sve izgleda
SAVRSENO!!!!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
tsnenaUrednik


Pridružio se: Jan 29, 2005 Poruke: 960 Lokacija: Pozarevac
tsnena
Urednik
Pridružio se: Jan 29, 2005
Poruke: 960
Lokacija: Pozarevac
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 10:11 pm Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
Orhi, ruže su jako lepe.
Kod mene su u dvorištu i redovno ih u proleće orezujem da bi ostale patuljaste. Cvetaju od maja pa do evo ovih dana.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
simonzecZaslužni član


Pridružio se: Avg 10, 2005 Poruke: 505 Lokacija: Kragujevac
simonzec
Zaslužni član
Pridružio se: Avg 10, 2005
Poruke: 505
Lokacija: Kragujevac
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
BiliUrednik


Pridružio se: Jun 08, 2005 Poruke: 2148 Lokacija: Niš
Bili
Urednik
Pridružio se: Jun 08, 2005
Poruke: 2148
Lokacija: Niš
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
OrhidejaPočasni član


Pridružio se: Apr 08, 2005 Poruke: 841 Lokacija: West Coast, Canada
Orhideja
Počasni član
Pridružio se: Apr 08, 2005
Poruke: 841
Lokacija: West Coast, Canada
|
Poslato: Pon Okt 03, 2005 10:53 pm Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
Da, zaista cu cakane ovako delikatne i nezne.
Ja moje iskljucivo drzim u kuci i do sada su uvek bile vrlo izgledne i otporne. Inace, cvetaju bas kao sto su gore Mica i Daf naveli, celoga leta.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
SnježnaZaslužni član


Pridružio se: Maj 17, 2005 Poruke: 220 Lokacija: Novi Sad
Snježna
Zaslužni član
Pridružio se: Maj 17, 2005
Poruke: 220
Lokacija: Novi Sad
|
Poslato: Uto Okt 04, 2005 8:05 am Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
_________________
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mizzaUrednik


Pridružio se: Jan 06, 2005 Poruke: 1212 Lokacija: Beograd
mizza
Urednik
Pridružio se: Jan 06, 2005
Poruke: 1212
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Uto Okt 04, 2005 2:51 pm Naslov: Re: Mini ruze!
|
|
| Snježna citat: |
| mizza citat: |
Mogu i deo svoje da ti poklonim Snjezna, uskoro cemo mi opet u Novi Sad. Obecala sam ti kafu! 
Daf ce da mi pomogne oko oziljavanja... Jel' moze? |
Superica!!
Kafa se podrazumeva a pošto je Daf-Laf on će sve odraditi a mi ćemo pijuckati kaficu.  |

_________________ www.cvrkutanje.net
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|