
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › DRVEĆE I ŽBUNJE › Prepoznavanje listopadnog drveća › a šta je ovo?
a šta je ovo?
Kategorija za prepoznavanje drvenastih listopadnih vrsta
|
|
| Autor |
Poruka |
šaptačica_drvećuZaslužni član


Pridružio se: Jan 20, 2007 Poruke: 1303 Lokacija: Petrinja, Hr
šaptačica_drveću
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 20, 2007
Poruke: 1303
Lokacija: Petrinja, Hr
|
Poslato: Uto Jun 12, 2007 6:24 pm Naslov: a šta je ovo?
|
|
grm visine oko 80 cm.
koji???

_________________ Hrastoentica
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
DARKO-BZaslužni član


Pridružio se: Sep 18, 2005 Poruke: 273 Lokacija: Žabjak, Bjelovar - Hrvatska
DARKO-B
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 18, 2005
Poruke: 273
Lokacija: Žabjak, Bjelovar - Hrvatska
|
Poslato: Uto Jun 12, 2007 6:31 pm Naslov: Re: a šta je ovo?
|
|
Čini mi se da je jedan varijetet Japanske vrbe, samo nemogu iskopati naziv. Imam je i ja - predivna je, podnosi rezanje, podnosi veliku vlagu, jer se moja nalazi uz sam rub jezerca.
_________________ free-bj.t-com.hr/darko
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
serpeverdeČlan Udruženja


Pridružio se: Mar 25, 2006 Poruke: 300 Lokacija: Veli Losinj
serpeverde
Član Udruženja
|
Poslato: Uto Jun 12, 2007 6:55 pm Naslov: Re: a šta je ovo?
|
|
Teško je bez cvijeta. Meni liči na Grevillea rosmarinifolia.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
šaptačica_drvećuZaslužni član


Pridružio se: Jan 20, 2007 Poruke: 1303 Lokacija: Petrinja, Hr
šaptačica_drveću
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 20, 2007
Poruke: 1303
Lokacija: Petrinja, Hr
|
Poslato: Sre Jun 13, 2007 5:13 am Naslov: Re: a šta je ovo?
|
|
darko, šta ti je to japanska vrba, kak je latinski?
serpe, liči mi na gravileju, al sam vidla da je njena postojbina jugoistočna autralija - dal bi to moglo kod nas na kontinentu?
_________________ Hrastoentica
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
drveniČlan Udruženja


Pridružio se: Maj 24, 2007 Poruke: 4817 Lokacija: Novi Sad
drveni
Član Udruženja
Pridružio se: Maj 24, 2007
Poruke: 4817
Lokacija: Novi Sad
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
šaptačica_drvećuZaslužni član


Pridružio se: Jan 20, 2007 Poruke: 1303 Lokacija: Petrinja, Hr
šaptačica_drveću
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 20, 2007
Poruke: 1303
Lokacija: Petrinja, Hr
|
Poslato: Čet Jun 14, 2007 5:23 am Naslov: Re: a šta je ovo?
|
|
e pa da. to je fotkano na floraartu, na jednoj gredici sa nekoliko tih grmova.
mislim da mora ić gledat svoju Bible book 
_________________ Hrastoentica
Poslednji izmenio šaptačica_drveću dana Čet Jun 14, 2007 5:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
šaptačica_drvećuZaslužni član


Pridružio se: Jan 20, 2007 Poruke: 1303 Lokacija: Petrinja, Hr
šaptačica_drveću
Zaslužni član
Pridružio se: Jan 20, 2007
Poruke: 1303
Lokacija: Petrinja, Hr
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|