
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › DRVEĆE I ŽBUNJE › Egzotične vrste › Cryptostegia madagascariensis
Cryptostegia madagascariensis
Egzotično drveće, žbunje, palme..
|
|
| Autor |
Poruka |
saltasČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 29, 2007 Poruke: 1355 Lokacija: Rijeka
saltas
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 29, 2007
Poruke: 1355
Lokacija: Rijeka
|
Poslato: Pon Feb 11, 2008 8:28 pm Naslov: Cryptostegia madagascariensis
|
|
Nadam se da tema nije otvorena, bar je ja nisam našla.
Dakle, naručila sjeme, sjeme niklo i što dalje????
Malo znam o njoj, penjačica ali može se oblikovat i kao grm, zimzelena u zoni 10a. Lišće ima neki sastojak u sebi od čega može izazvati iritaciju kože. Predivni cvjetovi!
Moje su još bebice, tek krenuli prvi pravi listovi. 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
98.71 KB |
| Pregleda: |
198 puta |
|
|
_________________ Tko gubi dobitak dobija gubitak! - Grunf
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
aeskaČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 06, 2006 Poruke: 5803 Lokacija: Beograd
aeska
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 06, 2006
Poruke: 5803
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Pon Feb 11, 2008 8:41 pm Naslov: Re: Cryptostegia madagascariensis
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
cimbiUrednik


Pridružio se: Dec 15, 2005 Poruke: 5961 Lokacija: Niš
cimbi
Urednik
Pridružio se: Dec 15, 2005
Poruke: 5961
Lokacija: Niš
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
JelencicaUrednik


Pridružio se: Maj 15, 2006 Poruke: 2755 Lokacija: Ferrara, Italy
Jelencica
Urednik
Pridružio se: Maj 15, 2006
Poruke: 2755
Lokacija: Ferrara, Italy
|
Poslato: Pon Feb 11, 2008 8:50 pm Naslov: Re: Cryptostegia madagascariensis
|
|
Wow prelepa biljcica! Gde si nabavila seme?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
saltasČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 29, 2007 Poruke: 1355 Lokacija: Rijeka
saltas
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 29, 2007
Poruke: 1355
Lokacija: Rijeka
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
aeskaČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 06, 2006 Poruke: 5803 Lokacija: Beograd
aeska
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 06, 2006
Poruke: 5803
Lokacija: Beograd
|
Poslato: Uto Jun 24, 2008 2:12 pm Naslov: Re: Cryptostegia madagascariensis
|
|
Polako ali ipak napreduje
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
43.88 KB |
| Pregleda: |
191 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
narniaČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 16, 2006 Poruke: 1722 Lokacija: Nis
narnia
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 16, 2006
Poruke: 1722
Lokacija: Nis
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
narniaČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 16, 2006 Poruke: 1722 Lokacija: Nis
narnia
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 16, 2006
Poruke: 1722
Lokacija: Nis
|
Poslato: Čet Jun 26, 2008 8:15 pm Naslov: Re: Cryptostegia madagascariensis
|
|
Pa eto...da ne ispadne da kod mene sve buja i cveta...i uziva  Evo da vam predstavim vrhunski uspeh u odgajanju
recept sigurno nece niko da trazi 
|
Opis:
|
|
| Veličina fajla: |
31.2 KB |
| Pregleda: |
185 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
saltasČlan Udruženja


Pridružio se: Jan 29, 2007 Poruke: 1355 Lokacija: Rijeka
saltas
Član Udruženja
Pridružio se: Jan 29, 2007
Poruke: 1355
Lokacija: Rijeka
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
narniaČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 16, 2006 Poruke: 1722 Lokacija: Nis
narnia
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 16, 2006
Poruke: 1722
Lokacija: Nis
|
Poslato: Pet Jun 27, 2008 8:34 pm Naslov: Re: Cryptostegia madagascariensis
|
|
Ma nije ni moja biljka velika mada mozda na slici izgleda drugacije  Sve skupa oko 15cm visoka...ono sto "osvaja"je lepota lisca
Zaista ne mogu nikako da joj uhvatim narav  jednostavno ne ide...lisce zuti...vene kovrdza se ...i opada 
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|