
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info
 Dobrodošli Anonimni
Članovi:
 Najnoviji: novica-koncatovic
 Novih danas: 0
 Novih juče: 3
 Ukupno: 92859
Ljudi Online:
 Članovi: 1
 Posetioci: 1681
 Bots: 4
 Uprava: 0
Članovi online:
01: Maša1

Facebook
|
Forums › BONSAI › Bonsai galerija › grab i hrast
grab i hrast
Pokažite vaše bonsaije ili bonsaije drugih uzgajivača i majstora, fotografije sa izložbi, radionica, iz prirode i sl.
|
|
| Autor |
Poruka |
chicagopnNovi član


Pridružio se: Apr 11, 2009 Poruke: 2
chicagopn
Novi član
Pridružio se: Apr 11, 2009
Poruke: 2
|
Poslato: Pon Apr 13, 2009 10:18 am Naslov: grab i hrast
|
|
ovo su moji pocetnicki primerci
|
Opis:
|
grab 1
|
| Veličina fajla: |
81.17 KB |
| Pregleda: |
396 puta |
|
|
|
Opis:
|
grab 2
|
| Veličina fajla: |
98.37 KB |
| Pregleda: |
355 puta |
|
|
|
Opis:
|
mlade jedinke hrasta,sadjene iz zira
|
| Veličina fajla: |
70.63 KB |
| Pregleda: |
371 puta |
|
|
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
biljkaljudozderkaZaslužni član


Pridružio se: Feb 10, 2009 Poruke: 106 Lokacija: beograd
biljkaljudozderka
Zaslužni član
Pridružio se: Feb 10, 2009
Poruke: 106
Lokacija: beograd
|
Poslato: Pon Apr 13, 2009 10:52 am Naslov: Re: grab i hrast
|
|
grab je bas lep....koliko dugo imas ovaj grab?
_________________ Ne lomite mi bagrenje,
bez njih će me vetrovi oduvati.
Pustite ih, moraju mi čuvati
jednu tajnu zlatnu kao dukati:
ne lomite mi bagrenje, pod njima sam je ljubio,
bosonogu i odbeglu od sna.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
MileUrednik


Pridružio se: Dec 29, 2004 Poruke: 741 Lokacija: Rovišće, Hrvatska
Mile
Urednik
Pridružio se: Dec 29, 2004
Poruke: 741
Lokacija: Rovišće, Hrvatska
|
Poslato: Pon Apr 13, 2009 4:54 pm Naslov: Re: grab i hrast
|
|
Dobri primjerci.
Možda da već sada orežeš, bar da ukloniš deblje grane koje ne misliš ostavljati, tako da već ove godine dobiješ nove mlade grane na mjestima što bližim glavnom deblu, tj. da polako radiš buduću formu. Inače će ti na vrhovima starih grana tjerati više pa ćeš izgubiti godinu.
_________________ シュトルク育樹園
www.rasadnik-strk.com
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
chicagopnNovi član


Pridružio se: Apr 11, 2009 Poruke: 2
chicagopn
Novi član
Pridružio se: Apr 11, 2009
Poruke: 2
|
Poslato: Pon Apr 13, 2009 7:10 pm Naslov: Re: grab i hrast
|
|
ovo im je trece prolece u saksiji,nego sad se plasim da ih izvadim nisam bas vest sa tim zilicama kako i sta,glavne zile sam im odmah posekao ili mislim skratio nemogu se setiti bas kako bese.
sad treba da se smeste u plitkoj posudi ja bar mislim?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Bonsai MasterUrednik


Pridružio se: Dec 25, 2004 Poruke: 2211 Lokacija: Ivanjica - Golija
Bonsai Master
Urednik
Pridružio se: Dec 25, 2004
Poruke: 2211
Lokacija: Ivanjica - Golija
|
Poslato: Čet Apr 23, 2009 9:49 pm Naslov: Re: grab i hrast
|
|
Ako su ovo sveže fotke - mislim da si zakasnio za presađivanje.
_________________ Ent: Dissectum
Sporo pamtim, ali zato jako brzo zaboravljam
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|