
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › RAZNO › Naši vrtovi › Moje jezerce i basta-Zita
Moje jezerce i basta-Zita
Prelepe boje naših vrtova...
Forum › Naši vrtovi
|
Strana 1 od 18
Idi na stranu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Sledeća
Prethodna tema ::
Sledeća tema
|
|
|
| Autor |
Poruka |
thomysZaslužni član


Pridružio se: Sep 03, 2008 Poruke: 434 Lokacija: subotica
thomys
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 03, 2008
Poruke: 434
Lokacija: subotica
|
Poslato: Sub Maj 16, 2009 6:20 pm Naslov: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
_________________
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
thomysZaslužni član


Pridružio se: Sep 03, 2008 Poruke: 434 Lokacija: subotica
thomys
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 03, 2008
Poruke: 434
Lokacija: subotica
|
Poslato: Sub Maj 16, 2009 6:23 pm Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
_________________
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
thomysZaslužni član


Pridružio se: Sep 03, 2008 Poruke: 434 Lokacija: subotica
thomys
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 03, 2008
Poruke: 434
Lokacija: subotica
|
Poslato: Sub Maj 16, 2009 6:27 pm Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
_________________
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
thomysZaslužni član


Pridružio se: Sep 03, 2008 Poruke: 434 Lokacija: subotica
thomys
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 03, 2008
Poruke: 434
Lokacija: subotica
|
Poslato: Sub Maj 16, 2009 6:31 pm Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
_________________
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
aleks0608sZaslužni član


Pridružio se: Apr 20, 2008 Poruke: 3058 Lokacija: Pariz
aleks0608s
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 20, 2008
Poruke: 3058
Lokacija: Pariz
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ghostriderČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 26, 2008 Poruke: 5733 Lokacija: uzice
ghostrider
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 26, 2008
Poruke: 5733
Lokacija: uzice
|
Poslato: Sub Maj 16, 2009 8:17 pm Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
Sta je ovo? 
_________________ "Nije mi svejedno ako sam neshvacen, ali me to narocito i ne potresa. Ljudi me ne mogu napraviti ni boljim ni gorim nego sto jesam, a Bog zna nase misli i nasa dela"
Protojerej P. Lukic
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
PrleČlan Udruženja


Pridružio se: Apr 23, 2005 Poruke: 1250 Lokacija: Loznica
Prle
Član Udruženja
Pridružio se: Apr 23, 2005
Poruke: 1250
Lokacija: Loznica
|
Poslato: Sub Maj 16, 2009 8:39 pm Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
Extra je...nemam reči,ali poseban šmek celoj bašti meni daje ograda i staze od cigle!
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
mojraUrednik


Pridružio se: Feb 27, 2006 Poruke: 2366 Lokacija: fr
mojra
Urednik
Pridružio se: Feb 27, 2006
Poruke: 2366
Lokacija: fr
|
Poslato: Ned Maj 17, 2009 7:58 am Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
jako lepa basta  .
koji je ono cetinar na fotki 7 ispod fotke ruze? deluje mekano, kakav je na dodir?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
tdikiČlan Udruženja


Pridružio se: Nov 15, 2008 Poruke: 1357 Lokacija: Pancevo
tdiki
Član Udruženja
Pridružio se: Nov 15, 2008
Poruke: 1357
Lokacija: Pancevo
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kuchlarPočasni član


Pridružio se: Apr 14, 2005 Poruke: 4696 Lokacija: tetovo makedonija
kuchlar
Počasni član
Pridružio se: Apr 14, 2005
Poruke: 4696
Lokacija: tetovo makedonija
|
Poslato: Ned Maj 17, 2009 1:10 pm Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
| mojra citat: |
jako lepa basta .
koji je ono cetinar na fotki 7 ispod fotke ruze? deluje mekano, kakav je na dodir? |
Picea glauca 'Conica'
| ghostrider citat: |
| Sta je ovo? Shocked |
Pulsatilla vulgaris
thomys imas jako lep izbor biljaka 
_________________ Mole se gosti da ne mocav na kablovi jer ce izgorimo ki paucina!
Moja Basta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ghostriderČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 26, 2008 Poruke: 5733 Lokacija: uzice
ghostrider
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 26, 2008
Poruke: 5733
Lokacija: uzice
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ivko5Zaslužni član


Pridružio se: Avg 24, 2006 Poruke: 1404 Lokacija: Lapovo
ivko5
Zaslužni član
Pridružio se: Avg 24, 2006
Poruke: 1404
Lokacija: Lapovo
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
enadajanaZaslužni član


Pridružio se: Jun 13, 2008 Poruke: 3985 Lokacija: Zrenjanin
enadajana
Zaslužni član
Pridružio se: Jun 13, 2008
Poruke: 3985
Lokacija: Zrenjanin
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
ghostriderČlan Udruženja


Pridružio se: Sep 26, 2008 Poruke: 5733 Lokacija: uzice
ghostrider
Član Udruženja
Pridružio se: Sep 26, 2008
Poruke: 5733
Lokacija: uzice
|
Poslato: Ned Maj 17, 2009 10:53 pm Naslov: Re: Moje jezerce i basta-Zita
|
|
Za razliku od lepih fotografija, Thomys je izgleda skrt za pisane forme
Ukoliko se pojavi u dogledno vreme, javno i ponizno molim za koju semenku Pulsatilla vulgaris. Nadjoh na googletu da mu je seme slicno kao kod klematisa...
_________________ "Nije mi svejedno ako sam neshvacen, ali me to narocito i ne potresa. Ljudi me ne mogu napraviti ni boljim ni gorim nego sto jesam, a Bog zna nase misli i nasa dela"
Protojerej P. Lukic
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
thomysZaslužni član


Pridružio se: Sep 03, 2008 Poruke: 434 Lokacija: subotica
thomys
Zaslužni član
Pridružio se: Sep 03, 2008
Poruke: 434
Lokacija: subotica
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
|
Forum
› Naši vrtovi
|
Strana 1 od 18
Idi na stranu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 Sledeća
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|