
Sadržaj

MiniChat
perulenac: Dobar dan najbolji ljoodi :0 19-Jun-2026 22:44:27 orhideja14: Dobar dan, da li neko ima zvezdasti jasmin sadnicu. 04-Jun-2026 11:50:00 perulenac: Dobro veche dobri ljoodi :-D 26-May-2026 23:11:49 Alafata: imam dve kombuhe , cena po 600 din 14-May-2026 12:48:43 Biljag: Hvala Kosorić Irini, stigla porudžbina! 12-May-2026 12:19:43 djokica54: gde ste ljudi moji?  30-Apr-2026 04:03:53 ena-barasevic: Zdravo, Javljam se ispred prod kuće Tuna+Icon u vezi sa nabavkom semena belog kukuruza Osmak u klipu, kao i brašna od istog. Potrebni su nam za snimanja koje uskoro planiramo, i zato bih želela da se raspitam gde bismo to mogli da nabavimo. Unapred hvala na pomoći i informacijama! 08-Apr-2026 12:21:40 hoppla: Cikas sjeme na veliko, moze i zamjena za sasnice inko biloba, čokoladna albizia i cassia..za 5 dana sam u NS.. 22-Mar-2026 23:49:36
Shout History
Samo za registrovanje članove
Novi nalog/Prijava

Korisnički info

Facebook
|
Forums › RAZNO › Razno.. › Prihranjivanje biljaka ( razni saveti )
Prihranjivanje biljaka ( razni saveti )
Sve sto nije obuhvaceno nijednom drugom kategorijom.. a vezano je za biljke...
Forum › Razno..
|
Strana 1 od 16
Idi na stranu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Sledeća
Prethodna tema ::
Sledeća tema
|
|
|
| Autor |
Poruka |
placebo83Član


Pridružio se: Jun 15, 2005 Poruke: 83 Lokacija: Nis
placebo83
Član
Pridružio se: Jun 15, 2005
Poruke: 83
Lokacija: Nis
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
| Google Ads |
|
peachUrednik


Pridružio se: Apr 06, 2005 Poruke: 904 Lokacija: Osijek
peach
Urednik
Pridružio se: Apr 06, 2005
Poruke: 904
Lokacija: Osijek
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
sanjamarijaUrednik


Pridružio se: Mar 14, 2005 Poruke: 949
sanjamarija
Urednik
Pridružio se: Mar 14, 2005
Poruke: 949
|
Poslato: Uto Maj 02, 2006 11:20 pm Naslov: Re: Talog od kafe kao djubrivo sobnom cvecu?
|
|
Ja sam to još odavno čula... i zalivali smo cveće time, ali zimus sam se opekla i to više neću da ponovim!
Neke sitne bube su posle iskakale iz zemlje 
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
Turin_TurambarKapetan


Pridružio se: Jan 03, 2005 Poruke: 1277 Lokacija: Novi Beograd
Turin_Turambar
Kapetan
Pridružio se: Jan 03, 2005
Poruke: 1277
Lokacija: Novi Beograd
|
Poslato: Sre Maj 03, 2006 12:48 am Naslov: Re: Talog od kafe kao djubrivo sobnom cvecu?
|
|
Znam da se talog od kafe koristi kod pravljenja komposta... valjda pospesuje vrenje, gliste ili sta vec. Ali to je nesto sasvim drugo. Ovako, na "zivo", ne bih probao.
_________________ ivframes.com photography
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kuchlarPočasni član


Pridružio se: Apr 14, 2005 Poruke: 4696 Lokacija: tetovo makedonija
kuchlar
Počasni član
Pridružio se: Apr 14, 2005
Poruke: 4696
Lokacija: tetovo makedonija
|
Poslato: Sre Maj 03, 2006 7:30 pm Naslov: Re: Talog od kafe kao djubrivo sobnom cvecu?
|
|
ja koristim talog od kafe kod biljaka koje ne podnose previse vodu...tamna braon boja pravi mi iluziju da je zemlja uvek vlazna....
inace uvek poplavim svoje biljke... 
_________________ Mole se gosti da ne mocav na kablovi jer ce izgorimo ki paucina!
Moja Basta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
PinkiUrednik


Pridružio se: Okt 24, 2005 Poruke: 1399 Lokacija: Rijeka
Pinki
Urednik
Pridružio se: Okt 24, 2005
Poruke: 1399
Lokacija: Rijeka
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
kuchlarPočasni član


Pridružio se: Apr 14, 2005 Poruke: 4696 Lokacija: tetovo makedonija
kuchlar
Počasni član
Pridružio se: Apr 14, 2005
Poruke: 4696
Lokacija: tetovo makedonija
|
Poslato: Sre Maj 03, 2006 10:43 pm Naslov: Re: Talog od kafe kao djubrivo sobnom cvecu?
|
|
| Pinki citat: |
Ps. Kuchlar . avatar - mrakić  |
hvala....
Pinki cestitam 1000-ti post....
:n:
_________________ Mole se gosti da ne mocav na kablovi jer ce izgorimo ki paucina!
Moja Basta
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
FatkaČlan Udruženja


Pridružio se: Mar 20, 2005 Poruke: 4868 Lokacija: Gracanica/Bosna
Fatka
Član Udruženja
Pridružio se: Mar 20, 2005
Poruke: 4868
Lokacija: Gracanica/Bosna
|
Poslato: Čet Maj 04, 2006 7:53 am Naslov: Re: Talog od kafe kao djubrivo sobnom cvecu?
|
|
Sanja, u pr5avu si da se iz zemlje gdje je talog od kafe pojavljuju sitne musice tako da i ja ne bih preporucila.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
placebo83Član


Pridružio se: Jun 15, 2005 Poruke: 83 Lokacija: Nis
placebo83
Član
Pridružio se: Jun 15, 2005
Poruke: 83
Lokacija: Nis
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
peachUrednik


Pridružio se: Apr 06, 2005 Poruke: 904 Lokacija: Osijek
peach
Urednik
Pridružio se: Apr 06, 2005
Poruke: 904
Lokacija: Osijek
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
SabrinaZaslužni član


Pridružio se: Apr 12, 2006 Poruke: 532 Lokacija: Svilajnac
Sabrina
Zaslužni član
Pridružio se: Apr 12, 2006
Poruke: 532
Lokacija: Svilajnac
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
PinkiUrednik


Pridružio se: Okt 24, 2005 Poruke: 1399 Lokacija: Rijeka
Pinki
Urednik
Pridružio se: Okt 24, 2005
Poruke: 1399
Lokacija: Rijeka
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
serpeverdeČlan Udruženja


Pridružio se: Mar 25, 2006 Poruke: 300 Lokacija: Veli Losinj
serpeverde
Član Udruženja
|
Poslato: Pon Jun 19, 2006 11:50 am Naslov: Prihranjivanje biljaka
|
|
Moram presaditi Bugenvleu u veću posudu. Neću dirati korjenovu balu. Od proljeća do sada sam je prihranjivala. Nakon presađivanja koliko moram čekati prije nego što je nastavim prihranjivati?
Da li je istina da se biljke ne bi trebale prihranjivati ljeti? Kada počinje i kada završava ta ljetna pauza?
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
zapadnaZaslužni član


Pridružio se: Mar 05, 2006 Poruke: 165 Lokacija: Vinkovci
zapadna
Zaslužni član
Pridružio se: Mar 05, 2006
Poruke: 165
Lokacija: Vinkovci
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
serpeverdeČlan Udruženja


Pridružio se: Mar 25, 2006 Poruke: 300 Lokacija: Veli Losinj
serpeverde
Član Udruženja
|
Poslato: Pon Jun 19, 2006 6:35 pm Naslov: Re: Molim savjet u vezi prihranjivanja.
|
|
Još jedno pitanje. Koristim tekuće gnojivo koje se razrjeđuje vodom. Da li je bolje time zaliti biljku kad je zemlja vlažna ili kad je potpuno suha?
Da li gnojivo može škoditi biljci ako ga stavimo na biljku čija je zemlja suha?
To za ljetnu pauzu kažu da tada biljka ne raste pa ju nije potrebno, već ju je i štetno prihranjivati. Preporučuju prehranjivanje u proljeće i jesen, a zimzelene vrste povremeno i zimi.
|
|
|
Nazad na vrh
|
|
|
|
|
|
Forum
› Razno..
|
Strana 1 od 16
Idi na stranu: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Sledeća
|
|
Ne možeš pisati nove teme u ovom forumu Ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu Ne možeš menjati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ne možeš glasati u ovom forumu Ne možeš da prikačiš fajlove na ovaj Forum Možeš da skidaš fajlove sa ovog foruma
|

Poručite:
|